Yenilmezler 4 Ne Zaman Çıkacak

/ 31 Mayıs 2018 / 3.855 / yorumsuz
Yenilmezler 4 Ne Zaman Çıkacak

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı bekliyormusunuz? Hayran kitlesi, sevilen karakterlerin uzun süredir ne zaman çıkacak bekliyor.Ancak bir yıl sonunda daha net göreceğiz.

Evrenin dengesini sağlama arayışı içinde, Thanos tüm sonsuzluk taşlarını satın aldı ve evrenin nüfusunun yarısını tehdit etti, tıpkı tehdit ettiği gibi. Birçok Marvel’inbüyük kahramanlarından sanki … o zaman uzakta patladı kum yığınlarına dönüştü nüfusun kayboldu yarısında arasındaydı.

Yani Avengers 4’ün büyük bir durumu var: Hiçbir şekilde para getiren Marvel kahramanlarının parası yok. Ancak bunların bazıları muhtemelen dramatik nedenlerden dolayı tozu ısırmak zorunda kalıyorlar (ve bazı aktörler harekete geçmek için kamuoyu önünde konuştuklarından ). Tam olarak kimin erken emeklilik aldığını görmek için beklemek zorundayız, ama şimdilik bildiğimiz şeyi özetleyebiliriz. 

Bu hikayeyi daha fazla bilgi edindiğimizde güncelleyeceğiz.

Sonsuzluk Savaşının devamı nedir?

Film hala Avengers 4 veya Untitled Avengers Movie olarak anılıyor. Ve unvanın neden korunduğunun bir nedeni olabilir. Twitter’daki bir hayranın, Infinity Savaşı’nı bozduğu için başlıktan korktuğu belirtildiğinde, yönetmenler Joe ve Anthony Russo,  uğursuzca  taraftarların çıldırılmaya hakkı olduğunu söyledi. 

Duyduğumuz en iyi başlık, Thanos’un Sonsuzluk Savaşı’ndaki tüm büyülü sonsuzluk taşlarını satın almasını sağlayan Infinity Gauntlet’tir. Ama daha yaratıcı bir seçenek üzerinde spekülasyon yapmak eğlencelidir: “Avengers 4: Kara Panter Güle güle Sonsuza Giden” ( gerçekleşmiyor ). “Gee, Dünya, Bu Günlerde Gerçekten Daha Az Kalabiliyor, Belki Thanos Haklıymış”? “İntikamcılar: Bazılarımız, Tecavüzden Sonra Geride Kaldı”? Olasılıklar taşlar kadar sonsuzdur.

Avengers 4 ne zaman çıkacak? 

Yayınlanma tarihi, bildiğimiz birkaç şeyden biridir – ya da bildiğimizi düşünün. Avengers 4, 3 Mayıs 2019’da, ABD’de ve İngiltere’de 26 Nisan’da yayınlanacak. Ama unutmayın: Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Mayıs 2018 için planlanmıştı, ve daha sonra Marvel , Nisan sonlarında bir küresel sürüm için bir hafta kadar taşındı . Belki de, her durumda nisan sonuna kadar Mayıs 2019’un başına kadar boş bırakınız.

Film Ağustos 2017’den başlayarak ve 2018’de Ocak 2008’de sona erecek olan Infinity War ile arka arkaya çekildi. Film çekimi Atlanta bölgesinde yapıldı. İskoç Gazetesi The Daily Record’a göre, Temmuz 2018’de Edinburgh ve Glasgow, İskoçya’da, daha sonraki sahneler daha sonra tekrar tekrar çekilecek.

Film bir dizi dördüncü, bu yüzden önceki tüm üç Avengers filmlerini izlemek istiyorsanız, 2012’nin Avengers , 2015’in Avengers: Ultron Çağı ve 2018’in yeni Avengers: Infinity War’i . Bununla bitti mi? Çeşitli kahramanların backstories emmek için izlemek için diğer Marvel filmleri bol vardır. İşte onları izlemek için önerdiğimiz emir .