Xiaomi Mi Mix 2’in Tasarım Videosu Yayınlandı

/ 19 Eylül 2017 / 136 / yorumsuz
Xiaomi Mi Mix 2’in Tasarım Videosu Yayınlandı

Xiaomi Mi Mix 2’in Tasarımcısından muhteşem bir hikaye videosu yayınlandı.

Çerçevesiz telefon üretimleri bir çok marka tarafından hızla kullanıcılara sunuluyor.Çerçevesiz telefon için akla gelen ilk isim Samsung, Apple iPhone X ile beraber çerçevesiz telefon üretimine başladı. Kaliteli cihaz üretiminde çok iyi olan Samsung ,Huwai ve Apple dünya pazarında bir çok marka onların taklitleri ile piyasada ama Son yılların kendine özgü tasarımlarıyla beraber bir çok kullanıcının beklentilerini üzerinde kaliteli cihaz üretimine bir isim daha olan Xiaomi var.

Çerçevesiz telefon olan Mi Mix 2’in tasarımı oldukça dikkat çekmişti.Çerçevesiz telefon ile bu pazarda yer bulan şirke, Bir çok dev şirket içinden kendini yer bularak kullanıcıların beğendiği bir Pazar alanı yarattı.

Xiaomi Mi Mix 2, Philippe Starck ve Xiaomi CEO‘su Lei Jun’un tasarımı hikaye şeklinde bir video ile karşımıza çıktı. Philippe Starck,dünyanın önde gelen tasarımcılarından, Steve Jobs, yanında bir çok projelerde çalıştı.İlk çerçevesiz telefon olan Mi Mix 2’in tasarımcı olarak piyasaya tekrar döndüğünü görmek güzel.

Starck yayınladığı hikaye modu gibi olan video da Bu mükemmele yakın bir akıllı telefon ile konuşmasının açılışını yapan Starck. Devamında Gerçek yaratıcılık, derin yaratıcılık bazen sürprizlerle doludur. Her zaman geleceğin standartlarını yakalar sözüyle devam ediyor.

Philippe Starck konuşmasına Bu doğal bir vizyon, aynı zamanda hayatın doğal penceresi. Hatta Rönesans’taki Leonardo Da Vinci’nin harikalarında bulunan çerçeve oranı. Biz bir paradoks ortaya çıkardık, hem geniş hem de büyük ekran yaptık. Fakat hepsini ufak bir gövdede topladık. Sözleri ile devam etti. Kendi tasarımını dünya mobil pazarını kabul ettiren Starck, Xiaomi Mi Mix 2 gövdesinin seramikten yapılması ile çok güzel kompakt oluşturdular.

 Philippe Starck tasarım hikayesinin dinlemek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.