Windows 10 Fall Creators Update Açıkladı

/ 3 Eylül 2017 / 116 / yorumsuz
Windows 10 Fall Creators Update Açıkladı

   Windows 10 Fall Creators Update güncellemesini açıkladı.Ne gibi özellikler  geliyor yazımızdan bakabilirsiniz.
 

Microsoft epey zamandır üstünde testler ettiği Windows 10 güncellemesini 17 Ekim’de yayınlayacak.2017 yılının büyük bir kısmını Windows 10 Fall Creators Update ayıran, Microsoft gerçekleştireceği güncellemeyle birlikte büyük özellikler,yenilikler ve farklılıklar içeriyor.Microsoft en büyük yeniliklerinden biri  ise Windows Mixed Reality olacak.

Windows Mixed Reality Microsoft’un yeni sanal gerçeklik platformu çoğu üretici marka olan Acer, Asus, Dell, HP ve Lenovo üretimi VR başlıklarıyla birlikte çalışacak.Bu program Windows 10 Fall Creators Update güncellemesiyle birlikte bundan sonra Windows 10’un bi parçası olacak.

17 Ekim’de yayınlanacak güncelleme ile birlikte yeniliklerin hepsini bir anda vermek istemeyen Microsoft 2017 yılı  bitimine kadar diğer yeni özelliklerinde gelmesi bekleniyor.Bir çok yenilik geleceği bunlardan bazıları Windows 10 Fall Creators Update güncellemesi  ile gelecek,OneDrive Files On-Demand özelliğini de güncellemeyle birlikte geleceği,bir diğer özellik ise yeni bir kişiler  entegrasyonu olacağı ayrı olarak Microsoft’un yeni getirdiği Fluent Design adlı tasarımın da beklenilen güncellemeyle birlikte geleceği görülüyor.

.
Windows Insiders kullanıcıları meydana gelebilecek hata ve düzeltmeler için  Windows 10 Fall Creators Update güncellemesinin son testlerini  yapıyor.Ekim ayının ilk haftalarında testlerin bitmesi ve güncellemeye hazır durumda olması bekleniyor.Bu büyük güncellemeyi ilk alacak kullanıcılar tabiki, Windows Insiders  kullananlar olacak.
Windows-10-Fall-Creators-Update1
Video çekmeyi ve editlemeyi seviyorsanız bu güncellemeyle birlikte gelen  Story Remix‘i çok seveceğiniz kesin, müzük geçişleri ve 3B efektler ile videoyu editleyebilirsiniz.

OneDrive Files On-Demand ile bundan sonra buluttaki dosyalarınızı,cihazınızdaki  depolama alanını kullanmadan erişebilir ve dosya gezgininde görüntüleyebilirsiniz.

Windows-10-Fall-Creators-Update
 Microsoft bu büyük güncellemeyle birlikte bir farklı özellik olan vakit çizelgesini de kullanıma sunacak.Geriye sarıp dilediğiniz projenizi bulacak üstünde çalıştığınız yarım kalan işlerinizi devam edebileceğiniz bir program olacak.

Tavsiye

Uydu Sistemleri Nelerdir?