Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
WhatsApp-yenileniyor.
Sosyal Medya 104 0

WhatsApp Yenileniyor

WhatsApp yaptığı güncellemelerle kullanıcıların daha işlevsel kullanmalarına olanak sağlıyor.Yeni güncellemesi ile birçok özellik getirdi.

WhatsApp hemen hemen herkesin telefonlarında bulunan bir uygulamadır. Genellikle WhatsApp üzerinden telefon görüşmeleri yapıyor ve mesajlaşıyoruz. Hal böyle olunca en çok kullanılan uygulamalardan birisi olarak göze çarpıyor. Kendini yenileme ihtiyacı hissediyor. Kurulumundan yana birçok değişiklik gösteren WhatsApp android ve İOS uygulamalarının durum güncellemelerini çok daha kolay paylaşabilme seviyesine kadar ulaştı. Metin tabanlı bir özelliğe sahip olan WhatsApp, hayatınızda ki gelişmeleri arkadaşlarınız ile paylaşmak için kendini yeniliyor.

Son olarak don güncellemesi ile beraber paylaşacağınız durum merinleri daha da renklenecek ve arka planda renklendirmeler yapabileceksiniz. Böylece durum kısmında durum merinlerinizi daha renkli bir şekilde paylaşma imkanı elde etmiş olacaksınız. Bu durumları ayrıca gizlilik ayarları üzerinden istediğiniz kişilerle paylaşabilir ve ya istemediğiniz kişilere kapatabilirsiniz. Gizlilik kısmında yer alan kişilerimle paylaş, şunlar hariç kişilerimle paylaş seçenekleri ile durumunuzun görülme gizliliğini düzenleyebilirsiniz. Bu yöntem ile tüm durumlarınızı gizlemiş olacaksınız. Başka bir durumunuzu herkes ile paylaşmak veya farklı kişilere kapatmak istiyorsanız da yine aynı yöntem üzerinden gizlilikleri düzenleyebilirsiniz.

Metin içerikli durum güncellemelerinizi veya diğer güncellemelerinizi kimlerin gördüğünü görebilmek için paylaştığınız bağlantıya tıklayın ve ana sayfa üzerinde alt köşede yer alam göz kısmına tıklayın böylece paylaşımlarınızı kimlerin görebildiğini göreceksiniz. Paylaştığınız durum WhatsAppta bir gün duracaktır. Bir gün dolduktan sonra durum otomatik olarak silinir. Aynı anda birden fazla durum paylaşabilirsiniz.

Instagram’dan Yeni Güncelleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir