Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
SnapSeed-yei-güncelleme
Mobil 102 0

SnapSeed İçin Yeni Güncelleme

Google’in en iyi uygulamalarından olan SnapSeed için güncelleme geldi. Yazımızın devamından güncelleme ile ilgili bilgileri ulaşabilirsiniz.

Google tarafından 2012 yılında geliştirilen SnapSeed ,ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Google’in en iyi fotoğraf düzenleyici uygulamalarından biri olarak gösterilen SnapSeed, Android ve iOS için önemli bir güncelleme aldı.

Android kullanıcıları için güncelleme sunuldu. Ancak iOS kullanıcıları bir süre daha beklemesi gerekiyor , gelen güncellemeyle beraber ilk beyaz bir temaya sahip olmuş, logosunda hafif bir değişiklik de görülüyor.

Snapseed-yeni-güncelleme-geldi

Anlaşır hale getirilen uygulama, güncellemeden önce karmaşık bir kullanımı vardı. Alışmak için biraz zaman istiyordu. Güncelleme ile tüm filtreleri Looks adı altında toplanmış uygulamayı açtığınızda fotoğrafları işlem yapmanıza olanak sağlıyor. Hız olanağı da sağlanmış uygulama filtrelemek istediğiniz veya düzenlemek istediğiniz fotoğrafları çok kolay şekilde düzenlemesini sağlıyor. Toplam da 11 tane filtre sunan SnapSeed, hızlı bir şekilde bunları kullanarak fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.

Yeni bir tasarım ve özelliklerle gelen SnapSeed, birçok kullanıcı tarafından tam not aldı. Eski versiyonu çok karmaşıktı ve zaman içinde programı çözebilir yordunuz. artık güzel bir ara yüz ve tasarıma sahip.Beyaz sade bir tema hoş olmuş ve fotoğrafları hızlı bir şekilde filtreleme ve düzenleme ile daha hızlı bir şekilde paylaşımlar yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir