Samsung Şirketinden Yeni Yonga Setleri Gelecek

/ 16 Eylül 2017 / 120 / yorumsuz
 Samsung Şirketinden Yeni Yonga Setleri Gelecek

Kullanıcılarına yepyeni uygulamalar ile adından sıklıkla söz ettiren Samsung firması, şimdi de yeni bir adet yonga uygulaması üzerinden çalıştığını belirtmektedir. Buna göre Güney Kore’li firma orta ve ileri düzeyli telefonlar için 11nm işlemciler üreteceğini belirtmektedir. Samsung firması gelecek olan cihaz için yeni bir yonga seti geliştirdiğini, Güney Kore’li firma tarafından üretilen 11 nanometre FinFET işlemci teknolojisinin üretimi için harekete geçildiği yönünde açıklamalar yapmıştır.

Samsung düşük güç artı işlemcisinin 14LPP teknolojisi ile üretilen yonga setlerine oranla yaklaşık olarakdüzeyinde performans sunduğu firma tarafından belirtilmiştir. Yetkililer, Samsung firmasının önümüzdeki 3 sene içerisinde 14 nm’den 11 nm’ye, 10 nm, 8 nm ve 7 nm’ye varan genişçe bir sürüme imza attığını belirterek yeni 11 nm işleminin 2018 yılının ilk dönemlerinde kullanıcıların hizmetine sunulacağı yönünde bilgiler sunmuştur. Ayrıca 2018 yılı içerisinde Galaxy A, J ve C serileri de kullanıcıların hizmetine sunulacağı yönünde firma tarafından bilgiler sunulmuştur.

Samsung firması ayrıca, 7LPP EUV litografi teknolojisi hakkında da çalışmaların son sürat ile devam ettiğini belirtmekte ve üretimin 2018 yılının ikinci yarısında yüksek ihtimalle gerçekleşebileceği yönünde açıklamalarda bulunmuştur. Firma, uzun dönemli olarak üst düzey, 10 nm işlemcisini 4nm’ye düşürme konusunda da bir yol haritası belirleyebilmek için kesintisiz olarak gayret göstermektedir.

Samsung Firması Yeni Yonga Setleri Sayesinde Fark Oluşturacak

Samsung firması gelecek dönemlerde kullanıcılarına sunacağı yeni yonga setleri sayesinde fark oluşturacağa benzemektedir. Daha önceki dönemlerde de kullanıcılarına farklı uygulamalar sunan Samsung firması, yeni yonga setleri sayesinde kullanıcıların cihazlardaki uygulamalardan daha pratik bir biçimde faydalanmasına yardımcı olmaktadır. Bu bakımdan Samsung firması tarafından ileriki süreçlerde hizmete sunulacağı tahmin edilen yeni yonga sürümlerinin beraberinde kullanıcılarına da bazı avantajlar sağlayacağı firma yetkilileri tarafından açıklanmıştır.

Samsung Firması Yeni Yonga Setleri Kullanımı Nasıl Olacaktır?

Samsung firması tarafından kullanıcıların hizmetine sunulacak olan yeni yonga setlerin kullanımı hakkında henüz firma tarafından kesin bilgiler sunulamamıştır. Ancak yeni yongaların son derece kolay bir kullanıma sahip olacağı tahmin edilmektedir. Bu bakımdan kullanıcıların yeni yongaların kullanımı hakkında zorluk çekmesi söz konusu olmamaktadır.

Yeni Yonga Setleri Nereden Öğrenilecek?

Kullanıcılar yeni yonga setleri hakkındaki güncel gelişmeleri ise internet dünyasında yer alan samsung firması hakkında güncel bilgiler sunan web siteleri üzerinden öğrenebilecektir. Az bir zaman diliminin kaldığı Samsung yeni yonga setleri hakkında ileriki süreçler içerisinde de yeni bilgilerin firma tarafından kullanıcılara sunulması beklenmektedir. Bu bakımdan yeni yonga setleri hakkında güncel gelişmeleri takip etmenizi tavsiye ederiz.

Cihazınız üzerinden kullanabileceğiniz yeni yonga setleri kullanımı hakkında zorluk çekerseniz konu hakkında bilgisi bulunan başka bir kullanıcıdan destek talep etmeniz faydalı olacaktır. Önceki dönemlerde de kullanıcılarına sürpriz şekilde yeni uygulamalar sunan Samsung firması yeni yonga setleri ile de kullanıcılarından takdir mesajları toplayacağı ön görülmektedir.