Samsung Galaxy Tab S4 Çıktı

/ 3 Ağustos 2018 / 39 / yorumsuz
Samsung Galaxy Tab S4 Çıktı

Galaxy Tab S4, Samsung DeX, daha uzun ömürlü batarya, zayıflatılmış çerçeveler ve rafine bir S Pen ile tanışın.

Samsung Galaxy Tab S4 geldi ve beklenenden daha erken. Artan üretkenlik ve akılda kalıcı bir eğlence deneyimi ile Samsung, yepyeni tabletini bugün web sitesinde tanıttı ve YouTube’da bir Resmi Tanıtım videosunu yayınladı.  

Ve ne bir muamele yapıldı. Samsung’un en yeni tableti Galaxy Tab S4, Samsung DeX, rafine bir S Pen, daha uzun ömürlü bir batarya ve bazı ciddi şekilde zayıflamış çerçeveler de dahil olmak üzere bir dizi güncellenmiş teknik özellikler ve yeni özellikler içeriyor. 

Galaxy Tab S4’ün, Samsung’un çok yakında beklenen Unpacked etkinliğinde 9 Ağustos’ta piyasaya çıkması bekleniyordu 

Samsung’un en son tableti Galaxy Tab S4 hakkında bilmeniz gereken her şey için okuyun. 

Samsung Galaxy Tab S4 piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı: 

Galaxy Tab S4 burada – düşündüğümüzden daha erken çıkacak. Tablet, Samsung’un web sitesinde 1 Ağustos – 8 gün önce (Samsung’un Unpacked etkinliğinde) beklediğimiz 9 Ağustos varış tarihinden önce giriş yaptı. 

Galaxy Tab S4 seni ne kadar geri getirecek? Bir LTE modeli için (3250 TL), varan bir WiFi modeli için ‘ (3750 TL) da başlıyor. Bu arada, beraberindeki klavye davası kullanıcıları £ 119 geri getirecek. Daha önce hiç görülmemiş şekilde taşınabilir bir “PC benzeri” deneyim sunmayı vaat etse de, bunun değer bir yatırım olduğunu düşünüyoruz. 

Samsung Galaxy Tab S4 tasarımı: Neye benziyor?

Videoda görüldüğü gibi, Tab S4, ön paneldeki kenarları önemli ölçüde kırpılmış olmasına rağmen, selefinin zarif, kavisli kenarından çok uzak değil. 

Onun tanıtım Video Tab S4 ‘ince, hafif tasarımı vurgular “Bazı oldukça küçük torbalar içine sığabilecek, dolayısıyla hala hafif seyahat edebilirsiniz ve halletmek” daha fazla iş yapın” nin cihazın verimliliği merkez mantra doğrultusunda, bir başarı, her neredeysen.” 

Bu arada, Galaxy Tab S4 tamamen yeni bir S-Pen ile donatılmış olarak geliyor. Onun selefi Galaxy Tab S3 tarafında küçük bir klip içeren bir mat siyah S Pen ile sahne aldı – bu la à Bic biro geleneksel kalem andıran yapma. Bu arada, Evan Blass’ın önceki sızıntısı teyit edildi; Tab S4, klipsi itilmiş ve kabuğun parlak görünmesini sağlayan daha yeni, daha şık S Pen ile donatılmıştır. 

Samsung Galaxy Tab S4 özellikleri ve özellikleri: Ne yapabilir?

Samsung Galaxy Tab S4’in ekranındaki piksel yoğunluğunu artırdı ve ona net ve güçlü bir görüntü verdi. Bu sayılarla nasıl tercüme edilir? Tab S4, bazı mükemmel görseller için 10.5in, 287 PPI, Super AMOLED ekrana sahip. 

Ama Tab S4 sadece görseller değil; AKG tarafından ayarlanan dört güçlü hoparlör var. Tab S4’ün Dolby Atmos surround sesini katettiğinizde, Samsung’un en yeni tabletindeki ses oldukça dikkat çekici. 

Ayrıca, sevdiğiniz fotoğraflarla birlikte tarih, saat ve hava durumu gibi bilmeniz gereken tüm önemli bilgileri bir araya getiren bir Günlük Kart da vardır. 

Galaxy Tab S4’ün göze çarpan kalitesi, üretkenliği nasıl kolaylaştırdığı gibi görünüyor. Samsung’un Ürün Pazarlama Direktörü Jonathan Wong, işlevselliğini şöyle ifade ediyor: “Tab S4’ün gerçekten kendini ayrı tuttuğu yer, işlerin yapılma zamanı geldiğinde .”

Bu nedenle, Samsung, dizüstü bilgisayar kullanıyormuş gibi kullanıcıları özgür kılan bir Kitap Kapağı Klavye (ayrı satılır) tanıttı. Aynı zamanda Samsung DeX ile de donatıldı – Samsung tabletlerde ilk defa – kullanıcıların “PC benzeri bir deneyim” yaşayabilmeleri anlamına geliyor. Hatta bir Bluetooth fareyi bağlayabilir ve tarayıcı pencerelerini kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz – birden çok, yeniden boyutlandırılabilir pencereden bahsediyoruz. 

Samsung Galaxy Tab S4 için depolama, 256GB’a kadar çıkarak 64GB’da başlıyor. Bu arada, 400 GB’ye kadar genişletilebilir microSD’yi destekler. 

Samsung Galaxy Tab S4 hakkında daha fazla bilgi aldığımız zaman ve bu sayfayı güncelleyeceğiz.

Tavsiye

Geçmişten bugüne iOS