Samsung Galaxy S9, S9 Fotoğrafları Ve 360 Derecelik Video Çıktı

/ 17 Aralık 2017 / 81 / yorumsuz
Samsung Galaxy S9, S9 Fotoğrafları Ve 360 Derecelik Video Çıktı

CES 2018’in Las Vegas, Nevada’da gerçekleşmesine bir aydan daha kısa bir süre kaldı. Samsung, Galaxy S9 ve S9 +’yı canlandıracak bir şansın olması nedeniyle heyecanlıyız. Bir çok spekülasyonlar ve söylentiler çoğu onaylamayı umuyoruz aynı ekran boyutu ve tasarımı S8 gibi arka parmak izi sensörü , bir Snapdragon 845 işlemciye sahip modüler olabilir , ya da gelecek Bir çift ​​Bluetooth kulaklık ile .

Çıkan söylentiler, bir takım CAD görüntüleri ve S9 için koruyucu bir fotoğrafın bazı fotoğraflarına zaten muamele edilmişti . Şimdi onLeaks tarafından paylaşılan ve her şeyin güvenilir bir kaynağı olan görüntüleri var. Size Steve Hemmerstoffer’ın (Bay OnLeaks) özgeçmişini hatırlatmamız gerekmiyor. Ona gelen çoğu bilgi ya da resim genellikle doğrudur.

Parmak izi tarayıcının hala arka panelde olduğunu görebiliyoruz, böylece ekrandaki parmak izi sensörü olmayacağı demektir . Telefon hala Samsung Galaxy S8’e benziyor ancak bazı şematik görüntülerin daha önce gösterildiği gibi parmak izi tarayıcısı artık kameranın altında bulunuyor . Telefon hala bir kalp atış hızı algılayıcısı, hoparlör, USB Type-C bağlantı noktası, ses kilitleyici, güç düğmesi ve Bixby düğmesi içeriyor. Hâlâ 3.5mm kulaklık girişi var.

İkili bir kamera kurulumu görmek istiyoruz, ancak görüntüler yalnızca bir tane göstermelidir. Bu ikili arka kameraların Galaxy S9 + ‘da piyasada olacağını varsayıyoruz. Yeterince doğruysa, daha büyük S9 varyantı için başka bir dizi render da arkada iki kamera gösteriyor.

S9 ve S9 + çok küçük değişikliklerle S8 ve S8 + ‘e çok benzemektedir. 4GB RAM ve 6GB RAM değişkenleri ama 8GB RAM henüz yok.