Red Dead Redemption 2’den Hikaye Videosu Yayınlandı

/ 1 Ekim 2017 / 102 / yorumsuz

Red Dead Redemption 2 muhteşem bir hikaye videosu yayınlandı

Rockstar Games, yapımcılığını yüklendiği Red Dead Redemption 2‘nin hikaye tadında bir tanıtım videosu yayınladı. Bundan bir süre önce çıkma tarihi ertelenmişti. Görünen o ki tanıtım videosuyla beraber çok iyi bir çıkış yapacağını söyleyelim.

Red Dead Redemption 2 Hikayesi Nasıl

Mayıs ayı içinde yapılan açıklamayla beraber 2018 yılına ertelendiğini  Rockstar Games tarafından açıklanmıştı. Hikayede Arthur Morgan ve Van Der Linde yine hırsızlık maceralarının anlatıldığı aksiyon dolu bir hikaye olarak karşımıza çıktı. Hikaye görünen karakter olan Van Der Linde  bundan önceki oyunda karşımızdaydı görünen o ki devam oyunu olarak karşımıza çıkacak. O dönemlerde yaşanan tren soygunlarını hikaye videosunda güzel işlemişler. Videoda sadece hikaye ve karakter tanıtımları dışında başka detaya yer verilmedi. Hikaye görev yaparak ilerleyeceği görünüyor. Ancak kesinleşmiş bir durum değil.

Malasef oyun PC platformuna gelmeyeceği bu konu hakkında ise elimizde herhangi bir bilgi yok. Red Dead Redemption 2, 201’in bahar aylarında sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacak.