PlayStation Ekim 2017 İçin Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

/ 1 Ekim 2017 / 93 / yorumsuz
PlayStation Ekim 2017 İçin Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

Dünyanın en iyi oyun platformlarından biri olan PlayStation Plus her ay olduğu gibi Ekim ayı içinde ücretsiz oyunları belli oldu.Listemizden bir birinden güzel  PlayStation Plus için ücretsiz hale gelen oyunlara bakabilirsiniz.

Amnesia Collection

Korku oyunlarının başarılı yapımlarından olan Amnesia Collection,yapımcısı Frictional Games’in olan oyunun Soma oyunun hikayesi ile her kesin beğenisini kazanmıştı.

Sky Force Anniversary

Oyunun tarzı Shoot’em-up gibi bir tarz var.Vur,kır,paçala modunda eğlenceli bir oyun,oyun başında bir gemi ile başlıyoruz bölüm atladıkça gemi birazda güçleniyor.En güzel tarafı ise oyunda local multiplayer olması.

Hue

Oyunumuz bir puzzle-platform oyunudur.Oyunun hikayesi annenizi bulmak için kayıp dünyada renkli parçaları bulup onları dünya ile aynı renk gelmesi sağlıyorsunuz.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain 

Oyun ilk defa 1999 yılında çıkmış dünya üzerinde bir çok oyuncu tarafından oynanmaya başladı. Hala bir çok oyuncu kitlesine sahip olan oyun açık dünya,çok güzel müzikleri,muhteşem bir yapay zekaya sahip ücretsiz iken indirip denemenizde fayda var.

Hustle Kings 

Bilardo oyunu olan Hustle Kings , çevrim içi oyunuyla gerçek bir yarışmaya hazır olun.

Monster Jam Battlegrounds 

Yarış oyunu olan Baattlegrounds gerçek bir atmosfer ve oynanış olarak diğer yarış oyunlarından farklı olarak karşımıza çıkıyor.

Ekim ayı için PlayStation Plus  ücretsiz olarak sunduğu oyunlar bunlar. Kasım ayı için ücretsiz olacak olan oyunları sitemizden tekrar paylaşacağız.

Tavsiye

GTA 5 Londra Haritası Geliyor