Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 66 0

Okula Giden Öğrencilerin Faydalanabileceği İşe Yarar Uygulamalar Nelerdir

Okula Giden Öğrencilerin Faydalanabileceği İşe Yarar Uygulamalar Nelerdir?

Günümüzde android işletim sistem kullancılarına harika kolaylıklar sunmaktadır. Android sisteminin kullanıcılarına ve özellikle de okula giden öğrenci kullanıcılarına sunduğu birçok uygulamalar sayesinde okula giden öğrencilerin derslerinde ve okul ile ilgili olarak yaşadığı bazı sorunlardan kolayca kurtulmaktadırlar. Dolaysıyla birçok öğrenciler tarafından uygulanan bu harika uygulamalar sayesinde android işlemtim sistemine gösterilen ilgi daha da artmaktadır. Peki okula giden öğrencilerin faydalanabileceği uygulamalar nelerdir şimdi dilerseniz makalemizin de ana konusu olan bu sorumuzun cevaplarını hemen sunalım.

İşte Andoid Sisteminin Okula Giden Öğrenciler İçin Hizmete Sunduğu Harika Uygulamalar;

  • Ders notları uygulaması: Android kullanan öğrenciler bu harika sistem sayesinde ders notlarına dilediği zamanlarda kolayca ulaşabilmektedirler.
  • Sözlük uygulaması: Android işletim sisteminin okula giden öğrencilere sunduğu harika uygulamalardan biri de sözlük uygulamasıdır. Windows iphone, İos ve android akıllı telefonlarda kolayca uygulanabilen bu harika uygulama sayesinde okula giden öğrenciler ihtiyaç duyduğu kelimelerin türkçe karşılığını anında bulabilmektedir.
  • Kütüphane windows uygulaması: Android işletim sisteminin okula giden öğrencilere sunduğu harika uygulamalardan biri de kütüphane windocs uygulamasıdır. Bu harika uygulama sayesinde okula giden öğrenciler online kütüphane sistemi üzerinden diledikleri kitaplara anında ulaşabilmektedirler.
  • Tarayıcı uygulaması: Okula giden öğrencilerin maruz kaldığı ders notu toplama sorununa kökten çözüm sunan android işletim sistemi harika bir uygulama niteliği taşıyan tarayıcı uygulaması sayesinde okula giden öğrencileri bu sorundan tamamen kurtarmaktadır.
  • Matematik yardım uygulamaları: Okula giden birçok öğrencilerin birçoğunun matematik dersinde sorun yaşadığı bilinmektedir. Android işletim sistem okula giden öğrencileri bu sorundan kurtarmak adına bu harika uygulamayı hayata geçirmiştir. Dolaysıyla bu harika uygulama sayesinde sonuç geçmes, birim çevirme, yüzde hesapları ve trigonometre hesapları gibi matematiksel hesaplamalar uygulama üzerinden kolayca özelleştirilerek öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır.
  • Otobüs kaçta gelir uygulaması: Android işletim sisteminin okula giden öğrenciler için hayata geçirdiği harika uygulamalardan biri de otobüs kaçta gelir uygulamasıdır. Okula giden öğrencilerin yaşadığı otobüs bekleme sorununa kökten çözüm sunan bu harika uygulama sayesinde okula giden öğrenciler artık saatlerce İETT otobüsünü beklemeyecektir. Çünkü bu harika uygulama otobüstün hareket saatlerini ve varış saatlerini kullanıcılarına otomatikmen sunmakta ve bu sayede öğrencilerin otobüs bekleme derdine son vermektedir.

Görüldüğü üzere android işletim sistemi okula giden öğrencilerin günlük sorunlarına ve derslerde maruz kaldıkları sorunlara kökten çözüm sunabilme niteliğine sahip olan harika uygulamaları geliştirmiştir. Sizler de öğrenciyseniz android işletim sisteminin geliştirdiği bu harika uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Makalemizde okula giden öğrencilerin faydalanabileceği uygulamalar nelerdir konusu hakkında bilgiler sunduk. Umarız bu anlamda faydalı olabilmişizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir