NTV Medya Kuruluşu, 7 Milyon Twitter Takipçisi İle Zirvede Yer Almayı Başardı

/ 25 Eylül 2017 / 117 / yorumsuz
NTV Medya Kuruluşu, 7 Milyon Twitter Takipçisi İle Zirvede Yer Almayı Başardı

Türkiye’nin önde gelen medya kuruluşlarından NTV, twitter sosyal paylaşım platformu üzerinden 7 milyondan fazla takipçi sayısına ulaşmayı başardı. Bu sayede twitter sosyal paylaşım sitesinde en fazla takipçi kitlesine sahip olan NTV medya kuruluşu, okuru aldatmayan başlıklar sunması, sansasyondan uzak kalması, flaş, şok tarzından gösterişli klişelere yer vermemesi sayesinde sosyal medyanın önde gelen paylaşım sitelerinden twitter sosyal paylaşım platformunda takipçi kitlesini daha da arttırarak medya sektöründe önemli bir konuma ulaşmayı başarıdır.

NTV Medya Kuruluşu Neden Twitter Sosyal Paylaşım Sitesi Üzerinden 7 Milyon Takipçi Kitlesine Ulaştı?

Pek çok medya kuruluşlarının ülkemizde yer almasına karşın gerçekleştirilen araştırmalar sonucunda başta NTV medya kuruluş olmak üzere birçok medya kuruluşlarının doğru, tarafsız, abartısız, izleyici kitlesini aldatmaktan uzak haber sunum politikasına sahip olduğu ve bu durum sonucunda ise, kısa süreler içerisinde twitter sosyal paylaşım platformu üzerinden ciddi anlamda takipçi potansiyeline ulaşmayı başardığı gözlemlenmiştir.

Yapılan bir başka araştırma sonucunda ise, NTV medya kuruluşu twitter sosyal paylaşım platformu üzerinden elde ettiği 7 milyonluk dev takipçi potansiyeli sayesinde, dünya sıralamasında da ilk sıralarda yer almayı başardı. Kuruluş tarihinden günümüze kadar, objektif  haber anlayışı sayesinde izleyiciler tarafından takdir mesajları toplayan NTV medya kuruluşu, bünyesinde yer verdiği uzman haberci kadrosu sayesinde gerek ülkemizde ve gerekse de dünya üzerinden meydana gelen olayları anında kamuoyu ile paylaşmış, son dakika gelişmelerden anında haberdar olarak aynı dakikalar içerisinde Türkiye kamuoyunun da haberdar olmasını sağlamıştır.

NTV Medya Kuruluşu, Twitter Takipçilerine Ne Gibi Avantajlar Sağlamaktadır?

NTV medya kuruluşu, twitter sosyal paylaşım takipçilerine aynı zamanda Türkiye ve dünyada güncel olarak gelişen haberler hakkında da hesabından takipçi kitlesine sunabilmektedir. Ayrıca yaşam, para, spor, teknoloji, kültür sanat, sağlık ve dünya gibi pekçok farklı haber kataloglarına da sahip olan NTV medya kuruluşu, alt hesaplarından twitter sosyal paylaşım sitesinden 7 milyonluk dev takipçi kitlesi ile buluşturmaktadır. Ayrıca NTV medya kuruluşu twitter takipçileri, doğrudan sosyal medya ruhuna hitap edebilen eğlenceli paylaşımlar sayesinde de gündeme kolayca erişebilmektedirler.

NTV Medya Kuruluşu Twitter Takipçisi Nasıl Olunabilir?

NTV medya kuruluşunun twitter sosyal paylaşım sitesi üzerinden takipçi kitlesi arasında yer almak istediğiniz yapmanız gerekenler ise oldukça basittir. Bunun için yapmanız gereken tek şey, twitter sosyal paylaşım platformunuzdaki hesabınıza ntv.com NTV medya kuruluşunun iletişim bilgisini eklemenizdir.

Bu aşamadan sonrasında dilediğiniz zaman dilimleri içerisinde NTV medya kuruluşu güncel haberlerini doğrudan twitter hesabınız üzerinden takip edebilir ve sormak istediğiniz sorularınızı NTV medya kuruluşu haber programına doğrudan bağlanarak program sunucusuna sorabilirsiniz. Ayrıca eleştirilerinizi, dile getirmek istediklerinizi, hakaret, aşağılayıcı, küçük düşürücü olmaması kaydıyla doğrudan NTV medya kuruluşu ilgili birimlerine iletebilirsiniz.