Nokia 3 Dayanıklı Mı ?

/ 4 Eylül 2017 / 110 / yorumsuz
Nokia 3 Dayanıklı Mı ?

Nokia 3 telefonu incelemesinde dayanıklımı baktık.

Nokia uzun bir aradan sonra piyasaya android telefonlarla giriş yaptı. Çocukluğumuzun en çok bilinen markası olan Nokia uzun bir süre teknolojiden geri kalmış ve piyasaya yeni model ve marka telefonlar çıkmıştır. Fakat Nokia uzun bir aradan sonra akıllı telefonları ile döndü. Birçok modeli olan Nokia telefonlar arasında en çok dikkat çeken telefon Nokia 3 olan bu cihaz oldu. Peki Nokia’ın yeni amiral gemisi nasıl bir telefon ?

nokia-3-telefon

Öncelikle kaba olmayan sade ve hoş bir tasarıma sahip. Telefonun hem ön hem de arka kamerası 8 MP odaklanma kamerasına sahip. Böylece hem selfileriniz hem de normal çekimleriniz muhteşem çıkacaktır. Fotoğrafların kalitesi Nokia da beğeneceğiniz en güzel özellikler arasında yer almaktadır.Telefon ayrıca bağlantı olarak LTE 4G bağlantısına sahip. Günlük kullanma oldukça uygun olan cihaz  alimünyum çerçevesi sayesinde oldukça güvenilir bir görünüme imza atıyor. Nokia Lamine ve polarize ekranı kullanıcılara sağlanan kolaylıklar arasındadır. Bu ekran özelliği sayesinde güneşli bir ortamda ekrana bakma zorluğu çekmezsiniz ya da gün içerisinde ekrana bakarken gözlerinizi kısmak zorunda da kalmazsınız.

Hem tek sim kartlı olarak hem de çift sim kartlı olarak kullanabileceğiniz cihaz, 4 renk alternatifine sahiptir. Beyaz, siyah, lacivert ve beyaz turuncu çerçeve cihazın sağladığı renklerdir.

HMD Global markasının başlattığı Nokia 3 piyasada bulunan rakip telefonlardan farklı olarak diğerlerine nazaran daha dayanıklı olduğunu ispatlamıştır. Diğer telefonlara olduğu gibi Nokia 3 de dayanıklılık testi uygulandı. Dayanıklı bir telefon arayanlar Nokia 3 ü gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. HD özelliğine sahip 5 hinç ekran, dört çekirdekli işlemci,2 GB RAM, 16 GB dahili bellek özelliği cihazın dayanıklılığını ispatlar niteliktedir. Bütün dayanıklılık testlerinden geçmeyi başaran Nokia 3 birçok akıllı telefonun sağlayamadığını yapmıştır. Günümüzde telefonlarda en çok aranan özellik olan şıklık ve dayanıklılığın her ikisini de kullanıcılarına sunmaktadır. Böylece uzun yıllar kullanabileceğiniz bir telefona sahip olacaksınız. Bir Nokia 3 alarak sizde dayanıklı ve şık bir telefona sahip olabilirsiniz.

İphone Da Olmayan Galaxy Note 8 Özellikleri Nelerdir ?

Tavsiye

Steam 173 Oyunu Sildi