Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 48 0

MAXFİELD 4.000 mAH KABLOSUZ POWERBANK

Günümüzde teknoloji o kadar ilerlemiş bir durumda ki biz insanlar teknolojik ürünlere kayıtsız kalamıyoruz. Bu ürünler arasında da telefonlar başı çekiyor. Telefon olmadan dışarı adımımızı atmaz olduk. Haliyle durum böyle olunca da telefonlarımızı sık kullandığımız için hemen şarjlarını tüketiyoruz. Şarj tüketimi gerek internette dolaşmamız ile, gerek sosyal medya programlarına takılmamız ile gerekse de telefonumuzda oyunlar oynamamız ile gerçekleşiyor. Bir b09akıma da akıllı cep telefonlarını sadece aramalar için kullanmak biraz saçma olur düşüncesindeyim. Telefonu kullandıktan sonra şarjı hemen biten cihazlar için powerbanklar geliştirilmiş durumdadır. Bu powerbanklar sayesinde iş yerlerinde, ev dışında veya sıkıntılı durumda olan ve telefona acil ihtiyacı olabilecek kişiler çok güzel düşünülmüş. Şarjı biten telefonları tekrar aktif hale getirmek için powerbanklar kullanılması gerekiyor. Bu powerbanklar sayesinde telefonları 4 veya 5 kez daha şarj etme imkanına sahip oluyoruz. Şimdi sizlere Maxfield markalı powerbankı tanıtacağım;

Maxfield 4.000 mAH kablosuz powerbankın üretim yeri Almanya’dır. Maxfield markalı powerbankı ister kablolu isterse de kablosuz seçeneği ile kullanmanız mümkün olmaktadır. Cihazın dış kısımlarında iki adet usb giriş noktaları bulunuyor. Ürünün kenarları kavisli bir yapıya sahip olduğu için ve açık yeşil ile siyah renk seçeneğinin olması nedeniyle şık bir tasarıma sahip oluyor. Bunların yanında ürünün ön yüzey kısmında dokunmatik bir de güç tuşu bulunuyor. Güç tuşuna basılması halinde cihazın altında yer alan dört adet ışık aktif hale geliyor. Cihazın alt bölgesinde bulunan özel yapım bir zemin bulunuyor. Bu zemin sayesinde kaygan olan yerlerde dahi kullanmak kolay bir hal alıyor. Bu zemin sayesinde cihazın konulduğu yerden kayıp düşmesinin önüne geçilmiş. Bu cihaz 105x72x20 cm boyutlarında olup 252 gram ağırlığına sahiptir. Cihaz 5w enerji verme gücüne sahip ve bu özelliği sayesinde telefonları 3 saate kadar varan şarj etme imkanını meydana getiriyor.

Cihazı aktif konuma yani güç tuşuna bastıktan sonra açılmasının ardından ilgili telefonu bu cihazın üstüne koyup şarj etme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ama şarj ederken telefonunuzu cihazın üzerinden çekmeniz halinde bağlantısı kopacağından telefonunuzu hareket ettirmemenizi öneririm. Maxfield powerbank oldukça ufak bir özelliğe sahip olması ve şık tasarımının yanında güzel renklere sahip olması nedeniyle yanınızda kolaylıkla taşıyabiliyorsunuz. Ayrıca aynı anda 2 telefonu da şarj etmesi kullanıcıları sevindiren bir başka haber olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında elinizde 2 telefon var diyelim. ir telefonu kablolu olarak şarj edebilirken diğer telefonu da kablo kullanmadan şarj edebiliyorsunuz. Telefonun iyi yönlerinden bahsedecek olursak; kolay bir şekilde taşınır olması, aynı anda birden fazla cihazı şarj etme özelliğinin olması, şık bir görünüm sahip olması, iki adet usb girişinin olması diğer yandan ise telefonun üst kısmının kaygan olması üzerine konulan telefonların kolayca düşmesine neden olduğu için tek kötü özelliği olduğunu söyleyebilirim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir