Künye

İmtiyaz Sahibi
Mehmet KOCABAŞ
0505 421 4754

Kurucu
Mehmet KOCABAŞ
m.kocabas09@gmail.com

Genel Yayın Yönetmeni
Ferdi Göncü
ferdi@teknoman.net

Basın bültenleri için
editor@teknoman.net

Editörler

Özer AYTEKİN

aytekin@teknoman.net

Yazar

Emine AYTEKİN

emine.aytekin@teknoman.net

Vedat TAN

vedat.tan@teknoman.net

Firdevs KOCABAŞ

firdevs@teknoman.net

Reklam

Meral TEPELİ

reklam@teknoman.net

Hukuk Danışmanı

Av.Ahmet PARLAK

Mali Müşavir

Nejdet YARBAŞI

 

İletişim ve Şikayet: info@teknoman.net

SERVİS SAĞLAYICISI

Adres

Yalıkavak Mahallesi
Bodrum/Muğla

Telefon: 0505 421 4754

Yazılım

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
teknoman.net yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2017 Teknoman.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Teknoman.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Teknoman.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Siteniz.com. However, sometimes the siteniz.com uses third parties to process your information. siteniz .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Siteniz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use Siteniz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Siteniz.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan www.teknoman.net’in yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@teknoman.net üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.