İphone 6s Live Photos GIF Ve Video Formatına Nasıl Döndürülür?

/ 29 Eylül 2017 / 141 / yorumsuz
İphone 6s Live Photos GIF Ve Video Formatına Nasıl Döndürülür?

iPhone 6S ive photos GIF ve video formatına nasıl döndürülür yazımızdan bakabilirsiniz.

Birçok iphone kullanıcılar iphone 6s live photos GIF ve video formatına döndürülmesi işleminin oldukça karmaşık olduğunu sanmaktadırlar. Bu sanının tam aksine bu konu hakkında birazdan sunacağımız bilgiler doğrultusunda bu uygulamanın oldukça basit olabildiğini kullanıcılar fark edecektir. Dilerseniz çokça merak edilen bu konu hakkında makalemiz üzerinden hemen bilgiler sunalım.

İphone 6s Live Photos GIF Ve Video Formatına Döndürülmesi Açısından Yapılması Gerekenler Şunlardır;

  • İlk olarak resimlerin canlı tutulması açısından deklanşöre başlanması gerekmektedir. Yaklaşık olarak 3 saniye kadar sürebilen kısa bir bekleme sürecinden içerisinde video kaydının alınması gerekmektedir.
  • Bunun da GIF formatına dönüştürülebilmesi açısından ilk olarak App Stor sisteminden bir uygulamanın indirilmesi gerekmektedir.
  • Hemen akabinde se iphone 6s’in indirilmesi ve live photolarının GIF veya da video formatına dönüştürülmesi gerekmektedir.
  • Dönüştürme işlemini başarılı bir şekilde tamamladıktan hemen sonrasında en güzel anılarınız artık sizler ile birlikte olacak ve artık sevdikleriniz ile sorunsuz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Bilgilendirme

  • Yukarıda da görüldüğü üzere iphone 6s live photos GIF ve video formatına döndürülmesi açısından yapılması gereken birkaç basit adımlar bulunmaktadır. Fakat bu uygulamanın video formatına döndürülmesinde sizlerden belirli bir ücretin alınabildiğini belirtmek isteriz. Bu uygulama ücretlidir. Dolaysıyla bu anlamda sizleri bilgilendirmekte fayda görmekteyiz.

Bilgilendirmemiz de yaptıktan sonra iphone 6s live photos GIF ve video formatına döndürülmesi açısından yapılması gerekenler hakkındaki makalemizi burada tamamlamaktayız. İphone 6s live photos GIF ve video formatına döndürülmesi açısından yukarıdaki uygulamaların uygulanması konusunda zorluk çekildiği takdirde konu hakkında yeterli bilgisinin bulunduğu başka bir kullanıcıdan destek alınmasında faydalar bulunmaktadır. Bu sayede cihaza farkında olunmadan zarar verilmesinin de önü kesilmiş olabilmektedir.