İnstagramda 3 Yeni Uygulama

/ 14 Eylül 2017 / 117 / yorumsuz
İnstagramda 3 Yeni Uygulama

Son yılların en fazla tercih edilen teknolojik uygulamalarından biri olan instagram, gün geçtikçe kullanıcılarına yepyeni uygulamalar sunmaktadır. Son olarak instagramda 3 yeni  uygulama ile kullanıcılarının karşısına çıkan instagram, 3 yeni uygulamalar sayesinde kullanıcılarının daha keyifli bir süreç geçirmesini sağlamaktadır.

İşte İnstagramda 3 Yepyeni Yardımcı Uygulamalar;

Repost Save Uygulaması

  • İnstagram kullanıcıları tarafından çokça beğenileceği tahmin edilen bu yeni uygulama sayesinde kullanıcılar, instagram üzerinden resimlerini kolayca düzenleyebilme fırsatına sahip olmaktadırlar. Repost Save uygulaması sayesinde artık instagramdaki tüm fotoğraflarınızı daha kısa süreler içerisinde düzenleyebilir ve bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Layout Uygulaması

  • Bu uygulama sayesinde ise, instagram kullanıcıları paramparça olmuş resimleri tekrar biraraya getirerek, ortaya tek bir resim karesi getirebilmektedirler. Layout uygulaması sayesinde instagramdaki parça parça olan resimleri daha kısa süreler içerisinde bütünleştirebilir ve bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz.

InsTawe Ather Uygulaması

  • İnstagramın kullanıcılarının hizmetine sunduğu 3 adet yepyeni uygulamalardan biri olan InsTawe Ather adlı uygulama sayesinde ise, resimlere filtre seçeneklerini tercih etmiş olduğumuz ayarlara getirebilmekteyiz. Özelleştirme özelliği sayesinde ayrıca internet dünyasındaki sosyal medya hesaplarımız üzerinden güncel hava durumu ve son dakika haberler hakkında da bilgiler alabiliriz. Bu yepyeni uygulama sayesinde güncel hesaplarınızı da daha pratik bir şekilde kontrol edebilir ve bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz.

İnstagramda 3 Yeni Yardımcı Uygulama Kullanımı Kolay Mı?

  • İnstagramda 3 adet yeni uygulamaların kullanımı ise son derece basittir.
  • Diğer instagram uygulamalarında olduğu gibi 3 yeni yardımcı uygulamalardan faydalanmak açısından belirtilen adımları takip etmeniz yeterlidir.
  • İnstagram 3 adet yeni yardımcı uygulamalarını kaliteli ve güvenilir teknoloji siteleri üzerinden 5 dakika içerisinde cihazınıza indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnstagramda 3 Yeni Yardımcı Uygulama İndirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • İnternet dünyası üzerinden instagram 3 yeni yardımcı uygulama indirmeden önce ilgili teknoloji sitesinin güvenilir ve kaliteli olmasına dikkat edilmelidir.
  • Aksi durumda, cihazınıza farkında olmadan virüs bulaştırabilir ve sonucunda cihazınızın bozulmasına neden olabilirsiniz.
  • İnstagram 3 yeni yardımcı uygulamalar ayrıca son derece kolay kullanıma sahip olması sayesinde kullanıcıların güçlük çekmemesini sağlamaktadır.
  • İnstagramda 3 yeni yardımcı uygulamaları internet dünyası üzerinden indirme işleminde zorluk çekmeniz durumunda ise, cihazınıza farkında olmadan zarar vermemek açısından, konu hakkında bilgisi bulunan başka bir instagram kullanıcısından destek talep etmeniz faydalı olacaktır.

İnstagramda 3 Yeni Uygulamadan Nasıl Faydalanılabilir?

İnstagramda yukarıdaki 3 adet yeni uygulamalardan faydalanabilmek açısından internet dünyasına giriş yapılması ve uygulamaların tamamen ücretsiz olarak indirilebileceği teknoloji sitelerine giriş yapılması gerekmektedir. Bu aşamadan itibaren yukarıdaki 3 adet yeni uygulamayı cihazınıza kolayca indirebilir ve hemen aktif duruma getirebilirsiniz.Sizler de instagram uygulamalarından daha pratik bir biçimde ücretsiz olarak faydalanmak isterseniz instagramda 3 yeni uygulama hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.