Hürriyet Bumerang Üyesi Olarak Online Kazanmaya Başlayabilirsin

/ 2 Kasım 2017 / 61 / yorumsuz
Hürriyet Bumerang Üyesi Olarak Online Kazanmaya Başlayabilirsin
Türkiye’nin en çok ziyaret sistemini oluşturan kaynak bir site olan bumerang,sayesinde sitelerinize daha fazla ziyaretçi çekerek kazanma şansı elde ediyorsunuz. Özellikle yeni siteler trafik çekme sıkıntısı yaşarlar ve kazanç elde edebilmek için çeşitli başvurularda bulunurlar. Bunun sağlanabilmesi ücretli bir yol ile gerçekleşir bu da Google AdWords üyesi olarak ücretli reklam kampanyasına kayıt olmaktır.Adwords kullanımı oldukça basit bir sistemdir. Yapmanız gereken günlük bütçenizi ayarlamak ve sitenize reklam alarak Sitenizin pagerank değerini en üst seviyelere taşımaktır.
Pagerank değer nedir sitenin belli bir kitle ve trafiğinin iyi olması ve en iyi konuma gelerek Google sıralamalarda en üst konumlarda olmaktır. Bunu kim istemez ki ? İyi bir kazanç için ve online ticaret faaliyetlerin başarılı sonuçlar alabilmesi için bu oldukça önem taşımaktadır. Fakat her insan bu bütçeyi yeterli bir şekilde karşılayamadıklarından siteleri fark edilmemeye başlar. Bunun için çeşitli hit ve baclink sağlayan sitelere bedava üyeliklerini gerçekleştirerek hit kazanma çabasına girerler. Bunun için Hürriyet Bumerang üyelerini bir güzellik sağlayıp onlara doğal yoldan trafik oluşturma hakkını sağlıyor. Bunu yapabilmek için öncelikle bir blog ve ya site sahibi olmanız gerekir.
İyi bir reklam geliri sitelerin sizi fark etmesini hatta kaliteli zengin içeriklerinizi fark edip size bir online iş vermelerini yardımcı olur. Yazdığınız her içerik ve tanıtım yazılarında özgünlük birinci kural olmak kaydı ile bir de Türkçe ve dilbilgisinin yeterli bir şekilde cümle içinde oluşturulması gerekir. Yazılan makaleler okuyucuyu sıkmamalı ve onlar sizin yazdıklarınızı okurken keyif alabilmelidirler. Böylece üstün yeteneğiniz kısa sürede markalar ve firmalar tarafından fark edilecek teklif bombardımanına girecek ve her tekliften ciddi gelirler elde edebileceksiniz. Sadece bu değil Hürriyet bumerang üyeleri oldukça şanslıdırlar. Üç derece belirlenip ve size en uygun gördükleri derece ile sitenizi onaylarlar. Başarılı onaylar için site içeriklerinizin zengin ve okunabilir olması gerekir. Başvuru yaptığınızda ilgi alanlarınız ve sitede neye yer verdiğinizde oldukça önem taşımaktadır. Bu derecelendirmeler bronz üyesi,altın üyesi ve en son olarak platin üyesi olarak belirlenmektedir. Peki bronz üyeleri ne gibi haklara sahiptirler bir de onlardan sizlere bahsedelim.Bronz üyeleri genelde trafik alma hakkına sahip olurlar ve az da olsa sitelerinin Hürriyet bumerang tarafından fark edilmesini sağlarlar.Bronz üyeleri reklam teklifleri almazlar fakat blog ya da siteleri listelenerek fark edilme aşamasına gelir.
Altın üyeleri bronz üyelere oranla daha fazla şans elde edebilirler. Hesaplarını sosyal medya hesaplarına bağlayabilirler. Ayrıca Google izlenme takibi programı olan Google Analytics direk olarak bağlayarak izleme kimliklerini bumerangta da paylaşabilirler. Böylece hızlı trafik sağlamış olurlar. Reklam tekliflerini alma hakkına sahip olurlar ve içeriklerinin kalitesine göre firma onlara hak ettikleri değeri verecektir. Reklam firmalarından direk olarak kazanç sağlayabilirler. İşin en güzel kısmı blog siteleri için yarışmalara katılarak ödüllere sahip olabilirler. Ve Hürriyet Bumerangın bütün etkinliklerine katılabilirler.Ayrıca hesaplarını telefon Rss,ınstagram,Facebook,Twitter,gibi trafiklerini daha hızlı olması için hesaplarını bağlayabilirler. Bu da onların daha hızlı fark edilmesini sağlayacaktır.
Platin üye olma hakkına sahip olan üyeler avantajlardan daha fazla yararlanırlar. Artık yazarcafe üyesi olmayı hak kazandılar demektir. Her yazdıkları makale ve yazıdan yüksek gelirler elde ederler bakiyeleri 50 TL limiti aştıklarında iban numaralarında direk olarak kazançlarını çekebilirler. Her yarışmaya katılabilirler. Bütün reklam firmaları platin üyenin peşinde olur. Teklifler daha fazla gerçekleşir. Derken sitesi hem çok fazla hit alır hem de ek gelir olarak yazar kafeye içerikler yazarak kazanmaya başlar.Bunun için her üyenin Hürriyet Bumerang şablonlarını sitelerine eklemeleri gerekir. Bu trafik ve görünürlük için son derece önemlidir. Ayrıntılı bilgi için Hürriyet Bumerang sitesini bu adresten ziyaret edebilir ve kayıt olarak 72 saat sonra onay alabilirsiniz. Size en geç 3 gün içinde olumlu olumsuz kesin dönüş sağlayacaklardır.