Haftanın En Çok İndirilen 5 Filmi

/ 24 Ekim 2017 / 86 / yorumsuz
Haftanın En Çok İndirilen 5 Filmi

23 Ekim haftasının en çok indirilen filmleri neler yazımızda bakabilirsiniz.

1-Spider-Man: Homecoming

Yenilmezler ile yaşadığı büyük macera ile beraber evine dönen  Peter,hala yaşadığı maceranın etkisinde kalmıştır.Aklında hep suçlularla savaşmak ve kendisini kanıtlama çabası içindedir. May halası ile yaşamanı sürdüren Peter, Demir Adamla arkadaşlığını ilerletmiştir. Valturenin dünyaya gönderdiği yeni düşmanla yüzleşecek olan Peter, bunu büyük şans olarak görmekte ve kendini kanıtlama çabasındadır.Ama unuttuğu şey sevdiklerinin de tehlikede olmasıdır.

2-The Dark Tower

Film Stephen King’in romanından sinemaya uyarlandı. Western türü bir dünyada kara kuleyi arayan Roland Deschain,kendi ölmekte olan evrenini kurtarmak amacıyla bu gizemli kuleyi kurtarıcı olarak görmekte.Bu aksiyon dolu macerada karşısında düşmanları onu durdurmak için çaba sarf edecek.

3-War for the Planet of the Apes

Maymunlar Cehennemi serisi kaldığı yerden devam ediyor.Önceki film olan Şafak vaktin’de Kobo’nun ihanetini uğrayan Sezar,insanların artık daha çok baskısına maruz kalacağını biliyordu. Sezar tüm maymunlarla savaşa hazırlanıyor ve büyük savaş yaşanıyor.Ne yazık ki savaş sonunda Sezar artık öldüğünü görüyoruz.

4-Kinsgman: The Golden Circle

İlk filmi 2014 yılında gösterime giren Kingsman: Gizli Servis şimdi 2. filmi karşımızda.Macera,Aksiyon ve komedi olarak adlandırabilecğimiz film ilk filmde karşımızda olan haylaz ajan genç Taron Egerton ve  Colin Firth yine karşımızda.Yeni filme dahil olan  Halle Berry,karşımıza ajanlarımızın teknolojik uzmanı olarak çıkacak.

5-Wonder Woman

Sadece savaşçı amozon kadınlarının bulunduğu bir Themyscira adasında yaşayan Diana (Gal Gadot) hiç adadan çıkmamış ve erkek görmemiştir.Bir gün Amerikan uçağı adaya düşer uçakta bulunan Steve Trevor (Chris Pine) Diana tarafından kurtarılır.Dünyanın savaş içinde bulunduğunu söyler ve Diana büyük savaşa katılmak için adadan ayrılır.