GoPro’nun Yeni Giriş Seviyesi Hero Kamera 199 Dolar Ve 4K Değerinde

/ 29 Mart 2018 / 55 / yorumsuz
GoPro’nun Yeni Giriş Seviyesi Hero Kamera 199 Dolar Ve 4K Değerinde

GoPro  yeni bir giriş seviyesi fotoğraf makinesini kendi dizisine ekliyor ve çok tanıdık görünüyor.

Sadece Hero olarak adlandırılan yeni kamera, Oturum form faktörünü atlatır ve Hero5 ve Hero6’nın görünümünü büyük bir dokunmatik ekran görüntüsü ile alır. 199 $ ‘lık fotoğraf makinesi, 4K’yı çekmiyor ve şirketin 2015’ten bu yana bu çözünürlüğe sahip olmaması için ilk lansmanını yapıyor.

Kahraman, 60 karede 1440p ve 1080p video çeker, ancak diğer her şeyi atlatır gibi görünüyor. Şirket bu kameranın “çocuklar, macera dolu sosyal paylaşımcılar ve gezginler” için pazarlandığını söylüyor.

Yine, vücut aynıdır, bu yüzden Hero5 ve Hero6, 2 inçlik dokunmatik ekran, 10 metre derinliğe kadar su geçirmez bir kaplama, ses kontrolleri ve video sabitleme gibi sağlamlaştırılmış görünümünü elde edersiniz.

Esasen, en büyük fark, video ve fotoğraf çekimi için azaltma seçeneğidir. 10MP fotoğraf çekebilir veya 1440p veya 1080p’de 60fps video çekebilirsiniz. Çözünürlükte daha düşük veya daha yüksek gitmek veya süper yavaş çekim çekimlerini veya zaman aralıklarını yakalama seçeneği yoktur. Bu, giriş seviyesi ile üst uç arasında güzel bir tanımlama yapar, ancak aynı vücut tipine sahip olan bu çizgi kesinlikle bulanıklaşır.

Vücudun giriş seviyesi ve üst düzey ürünler arasında tutarlı kalması, GoPro için üretim ve ürün hizalamasında kesinlikle bir çok avantaj sunar. Ayrıca, Karma Grip el stabilizatörü gibi büyük bilet alımlarıyla aksesuar uyumluluğu konusunda endişelenmek zorunda kalmayan tüketiciler için işleri daha kolay hale getirebilir.

Yeni sürümüyle GoPro , 2015  yılında piyasaya sürdüğü ürün hattından, Session camera form faktörünü tamamen boşa çıkarmış gibi görünüyor . Şirketin ürün gamı ​​artık 199 $ ‘lık Hero, $ 299 Hero5 Black, $ 399 Hero6 Black ve 699 Fusion 360 kamera içeriyor.

Kamu pazarındaki bir toparlanmanın ardından bu düşüş, şirketin yeniden yapılandırılmasıyla gerçekleşti ve şirket kötü satışlar ve zayıf yönlendirme nedeniyle bir dayak attı. Bu yılın başlarında şirket, Karma drone üretimini sona erdiğini ve hareketli kameralara yapıştığını duyurdu . GoPro’nun hisse fiyatı, Eylül ayı sonunda hisse başına 12 $ ‘dan şu anda hisse başına 5 $’ ın altına düştü.

Daha büyük sorunlardan biri de, kameralarının fiyatlandırma yapısıyla ortaya çıkmıştı. Bu da GoPro’nun yeni çıkan Hero6 Black’in maliyetini düşürmesini sağladı ve yakında yeni bir giriş seviyesi fotoğraf makinesi yayınlayacağına dair söz verdi. Peki, bu kadar. 199 $ ‘da, giriş öncesi seçeneklerden daha ucuz değil ama kesinlikle daha parlak bir kullanıcı deneyimi kazanıyor. Sadece bunun yeterli olup olmadığını görmeliyiz.

Yeni Hero bugün GoPro sitesinde satın alınabilir .