Google Pixel 3 Yayın Tarihi Özellikleri Ve Fiyatı

/ 12 Haziran 2018 / 35 / yorumsuz
Google Pixel 3 Yayın Tarihi Özellikleri Ve Fiyatı

İşte Google Pixel 3 çıkış tarihinden önce görmeyi en çok istediğimiz şeyler

Google Pixel 3 ve Pixel 3XL söylentileri sürüyor.
En yeni öneriler Google’ın yeni kuşak telefonlarının kendilerine ilişkinolan bir kaliteyi olan Active Edge ile geleceğini işaret ediyor.

XDA Geliştiricileri , yeni Google telefonlarının sıkıldıklarında titreyeceklerini ve Aktif Kenar’ın yer aldığını bildiriyor.
Bu,SystemUIGoogle APK’sında bir “WakeMode” sınıfının henüz yeni bir “isWakeSettingEnabled” olarak güncellendiğini gösteren Android P koduna bakarak onaylandı.
Bu yeni özelliğin bulunabileceği ahenkli cihazlar listesinde, site, Crosshatch ve Blueline’ın iki Pixel 3 telefonuna güya kod isimleriverdiğini açıkladı.

Aktif Kıyı, Pixel 2 serisinde ilk çıkışını yaptı ve telefonların yanları sıkıldığında Google Asistan’ı aktive eder .
Bu hareket, çağrıları susturmak içersinde de kullanmak mümkün.

Bu, güya Pixel 3 sızıntısı süren ve son olarak haftaya katılan ve Google’ın bir Snapdragon 710 yongasına bulunduran orta menzilli Piksel üstündeçalışmasını öneren en sonuncudur.
Geçmişe bulunduran ya da akıllı telefon detaylarını doğru bir şeklinde sızdıran tipster Roland Quandt’a göre, Google aygıtta yeni çalışmaya yeni başladı ve bu sebepten önümüzdeki sene ilk yarısına kadar yayınlanmayacağını görmeyeceğiz.

Bu vaziyet, Hindistan’da ilerleyen pazarın bu yaz kadar hızlıcabaşlayabilmesi içersinde orta düzey bir Piksel 3’ü öneren evvelkiraporlarla çelişiyor .
Bundan evvel, DroidLife’ın bir haberi, üçüncü bir Piksel 3’ün IPhone X’leaynısı damarda yaratılan premium bir aygıt olacağını gözler önüne serdi.

Bu kalifiye haber, IPhone X gibi , Pixel 3 telefonlarından birinin acayip bir çentiğe sahip olabileceği istikametindeki başka haberleri takip etti .
Öncelikle, bildirim çubuğunda tekilce dört simgeyi gösteren bir Android Pdizayn ayrıntıyı göründü .
Ancak, Slashleaks sitesine gönderilen iki ekran koruyucunun bir görüntüsü ardından yanlızca henüz devasa Pixel 3 XL’nin bir çentiğe sahip olacağını öne sürdü.
Sorunları henüz da komplike duruma getirmek içersinde , Android P dosyaları yanlızca birkaç gün evvel Slashleaks’e not edildi ve çentiksiz ve ekransız bir tam ekran telefon sergiledi.
Bunu sebep yorumlayacağımı bilmek zor, fakat Google’ın henüz evvelaynısı görülmemiş Pixel 3 ve Pixel 3XL modellerini tasarlamaya çalıştığı anlaşılıyor.
Örneğin, Google Pixel 2 XL, Normal Piksel 2 yapmadı.
Google’ın beta yazılımındaki gelecekteki telefonlara ipuçlarını (kasıtlı olarak ya da değil) yerleştirmesi olağanüstü bir vaziyet değildir.
Android O herkese açık beta sürümünde, kimliği belirlenemeyen bir telefonun görüntüleri meydana çıktı.
Bu, Pixel 2 olarak meydana çıktı.
Bu, söylentilere ağırlık katıyor.
Bununla beraber, Slashleaks’e gönderilen son olarak resimler yanlızcaekran koruyuculardır, başka bir deyişle gerçekliğini doğrulamak içersindehiçbir şey yoktur ve onların görünüşü kişileri kokudan çıkarmaktır.

Eğer bu ekran koruyucuları surat ölçüsünde alırsak, bu devasa bir şeyse, ön yüze bakan hoparlörlerin Pixel 3 aralığında kalacağını görebiliriz ve iki telefonun henüz iyi selfie alma yeteneklerine sahip olacağından iyimseriz.

Şu ana kadar Pixel 3 ile ilgili herkezin bildiği tümşeyleri ve görmek istediklerimizi öğrenmek içersinde okumaya devam edin.

Google Pixel 3: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Google Pixel 2 geride bıraktığımız sene geldi ve biz mutlaka etkilendiler.
Şimdiye kadar, amiral gemisi, bir akıllı telefon üstünde deneme ettiğimiz en iyi kameralardan birine sahip.
Bununla beraber, kimi şeyleri arzulanan, iPhone-esque devrimininiçersinde dua ettiğimiz gibi bıraktık.
Bu, Google’ın rakiplerinden MWC 2018’deki sonsuz el cihazının pazarasürülmesinden ardından henüz da güçlendi .
Sony XZ2 ile planımı devasa gitti , Samsung içersinde Galaxy S9 kamerakonusunda bütün ve Nokia 800 amiral gemisi maliyeti olmadan amiral gemisi özellikleri sağlanan .
Muhtemelen Google Pixel 3’ün en devasa rakiplerinden bir tanesi olanOnePlus 6’ya , yaklaşan pazara sürülmesine ve LG G7 Thin%3nun raflara çarptığına değinmeyeceğim .
Umut, bilhassa Google Pixel 3’ün köşede yayınlanmasıyla kaybolmuyor.
Google’ın Platform ve Ekosistemlerden Mesul Genel Müdürü olan Hiroshi Lockheimer, bu seneki Google I / O 2018’de telefonunun hotspotunu “Hiroshi’nin Pixel 3 XXL” i arayarak hayranlarını etkiledi.

Geçen ay, XDA-Developers’ın Android Açık Kaynak Projesi’nin sayfalarında ipuçlarını keşfettikten ardından Google Pixel 3’e ve Android P’ye gelen kimi özelliklerin bir bölümüne rastlantısal da olsa ilk bakışımız verildi .
XDA-Geliştiriciler , HAL olarak malum ve Android’i donanıma bağlayan ve yanlızca Google Pixel 3’te çalışacak olan bir program parçası buldu.
“Bu farklılık, HAL V_1_2 yanlızca Pixel 3’ü ve yeni Otomatik TercihAğı’nı desteklediğinden, yapılandırma ilave etti.
UI, HAL V_1_2 tabanlıdır.
Bu yüzden, bayrağa, aygıt çeşidine göre hangi Otomatik Tercih ŞebekesiUI’sinin uygulanması gerektiğine hüküm vermek içersinde ayarladık.

Bunun donanım ve program içersinde ne manaya geldiği tam anlamıylanet değil.
XDA-Developers, HAL aktüellemesinin Google Pixel 3’ün mobil ağlariçersinde defalarca kez taranmasını sağlayacak – en heyecan uyandırıcıbulgular değil.

Biraz henüz enteresan olan şey, keşfin Google Pixel 3’ün tekilce bu yollaçağrılacağını doğrulamasıdır.
Yayınlanma tarihinde hâlâ resmi bir sözcük yok ve Google bu nihai bulguile ilgili yorum yapmıyor.

Google Pixel 3: Görmek istediğimiz özellikler

1. Daha ucuz bir fiyat

Birçok ay önce Google, mükemmel ve uygun fiyatlı akıllı telefonlar yaptı. Sağlam yapısı, kalitesi ve yüksek değeri olan bu cep telefonlarını çekici bir seçim haline getiren Nexus serisini kullanın.

Pixel, Google’ın yüksek bütçeyi daha düşük maliyetli ve daha az etkileyici olsa da daha pahalıya mal olmaktan çıkarmasıyla önemli ölçüde saptı. Şu anda Pixel 2, 64GB modeli için 629 Dolar ve 128 GB modeli için 729 Dolar karşılığında SIM’den ücretsiz alınabiliyor. Google, Apple ve Samsung’un akıllı telefon tasarımlarını bozmak istiyorsa, Pixel 3’ün piyasaya geldiğinde maliyetini düşürmesi gerekecek ve bu da OnePlus’ın topraklarına iyi bir şekilde girecektir. 

2. Kablosuz şarj

Android telefonlar, kablosuz Nexus 6P’ye kadar Google’ın Nexus ürün yelpazesiyle kablosuz şarj etmenin yolunu açtı . Apple, iPhone 8 ürün yelpazesine kablosuz şarj eklediğinden , teknolojiyi (ve kablosuz şarj cihazlarını) milyonlarca kişiye açtı, popülerlik arttı. Dolayısıyla, Google’ın Pixel 3 ile geri getirme şansı vardır. 

3. Krikoyu geri getirin

Google, Apple’ın tartışmalı 3,5 mm kulaklık jakının çıkarılmasını hızlandırdı, ancak maalesef Google Pixel 2 ile uyumlu bir şekilde davrandı. Kullanıcılar artık bir USB C Tipi – C ila 3,5 mm adaptör kullanmalı veya bazı Bluetooth kulaklıklara yatırım yapmalıdır. Tam olarak cazip bir beklenti değil. Google’ın Apple’ın ötesine geçmesi için Pixel 3’ün kulaklık jakını yeniden canlandırması gerekiyor.

4. Son teknoloji özellikleri

Pixel 2, Qualcomm Snapdragon 835 yonga seti ile birlikte takıldı ve 836 yonga seti elde edildi. Bu çok kötü bir şey değil – 835, bu sene piyasaya sürülen en iyi akıllı telefonların çoğuna sahip. Ancak Google, kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsa, rakiplerini daha iyi bir hale getirmek, sadece eşleştirmek yerine, yardımcı olacaktır.

5. Daha iyi pil ömrü

Ekran 170cd / m² parlaklık ve Uçuş modu açık olarak ayarlandığında, Pixel 2 pil testimizde 14 saat 17 dakika sürdü. Sony Xperia XZ Premium’dan dört saat daha uzun olduğundan emin olun , ancak geçen yılın Pixel’in biraz gerisinde. Pil ömrü günümüzde çok önemli bir faktördür ve Pixel 3’lerin en azından Pixel 2’lerle aynı olması gerekir – özellikle Android P , söz verilen performans iyileştirmelerini getiriyorsa.

Tam bir Android P yayınlanma tarihinde resmi bir kelime yok , ancak beta sürümü artık geliştirici önizlemelerinin yanı sıra artık yayında.

En son Google I / O 2018’de , teknoloji devi Android P’nin Adaptif Pil olarak bilinen şeyle geldiğini doğruladı. Bu özellik,  davranışlarınızı incelemek ve pil gücünü yalnızca en çok kullandığınız uygulamalar ve hizmetler için önceliklendirmek için makine öğrenimini kullanacaktır. Pixel 3’ün Android P ile başlayacağı neredeyse bir garantidir, bu yüzden donanım ve yazılım birlikte çalışmak üzere optimize edilmişse, Pixel 3’ün harika bir pil ömrüne sahip olacağından daha da emin olabiliriz.

6. Daha ilginç bir tasarım

Piksel 2 şık, evet. Fakat özellikle devrim niteliğinde ve hatta bu konuda unutulmaz bir şey yoktur. İnanılmaz bir çerçevesiz ekrana sahip olan Samsung S8 ya da en azından çarpıcı görünen iPhone 8 gibi rakipler, karşılaştırmalı olarak sıradan olmayan Google Pixel 2’nin ön saflarındandır.Kalın bir tasarım dilini tanıtmak iyi olacaktır – Pixel 2 XL ile yaptıkları gibi ( umarım korkunç ekranı olmaz ).