Game of Thrones İki Çocuk Oyuncu Arıyor

/ 19 Eylül 2017 / 121 / yorumsuz
Game of Thrones İki Çocuk Oyuncu Arıyor

Game of Thrones,iki çocuk oyuncu seçim için görüşme tarihini açıkladı.

8.Sezonu izleyiciler tarafından heyecanla   beklenen Game of Thrones,sezon bölümlerini 6 bölüme düşürmüş ancak bölüm sürelerini uzatmıştı.7. sezonun son bölümünde gece kralı kuzeye yönelmiş duvarı Ak ejderha ile yıkmıştı. Gerçi Ak gezenlerin ejderhayı sudan çıkarmak   için kullandığı zinciri nereden buldular muamma.

Game of Thrones,bir çok ana karakterleri öldürmesi ile herkesi ters köşe yapmayı seviyor.Yeni karakterlerin sürekli eklendiği dizi maliyeti dünyada en yüksek olarak göze çarpıyor.Sezon sonu bir çok oyuncuyu kadrosuna katan Game of Thrones,8. Sezon için  küçük yaşta bir erkek,bir kız oyuncu arıyor. Game Of Thornes 8. Sezon çekimlerinin yakın da başlaması beklenen dizi oyuncu seçimleri için tarihi belirledi.

Söylemek gerekirse kuzeye iki tane çocuk oyuncu seçileceği sekiz ile 12 yaş aralığında olacağı açıklandı .Seçilecek olan çocuk oyuncular büyük ihtimalle, iki ana karakterlerinin çocukluk yıllarını oynayan flashback’lerde rol alacak.Dizinin çocuk karakterler içinde en göze batan kuşkusuz Lyanna Mormont olduğunu söyleyebiliriz. Mormont,Jhon Snow’u kuzeyin kralı ilan edildiğinde ki konuşmasıyla tanıyoruz.

Oyuncu seçimleri 17 Kasım’da başlayacağı, seçimler bittiğinde ise hızlı bir şekilde 8. Sezonun çekimleri başlayacak.Bir çok oyuncunun katılacağı tahmin edilen dizi, artık insanlık ve ak gezenlerin savaşı olacak, Night King’in büyük bir  ordu ve Ak ejderha ile kuzeye gitmesi bir çok insanın öleceği ve ters köşe yapmayı seven Game Of Thornes birkaç ana karakterin öleceğini düşünüyorum.