GALAXY S10’UN VARSAYILAN PROTOTIPI, YAKIN ÇERÇEVESIZ EKRANA SAHIP OLDUĞUNU GÖSTERDI

/ 24 Haziran 2018 / 35 / yorumsuz
GALAXY S10’UN VARSAYILAN PROTOTIPI, YAKIN ÇERÇEVESIZ EKRANA SAHIP OLDUĞUNU GÖSTERDI

Bildirilenlerin Galaxy S10 prototipi gibi görünen ilk fotoğrafları ortaya çıktı ve kesinlikle güzel bir şey olduğunu söylemek güzel. Telefonun tamamen çerçevesiz olduğu, yani çentik olmadığı, yan çerçevelerin çıkarıldığı kavisli bir ekran ve hatta mevcut olmadığı düşünülebilecek çok mikroskopik alt çerçevenin olduğu görülüyor.”Bu ötesinde bir tasarım olabilir” Sızıntı da tweet iddia edilen S10 prototip söylenti olur sözcüğü ‘Ötesinde’, üzerinde. Vurgu fotoğrafının altına Galaxy S10 için kod adı . Ne de Görünen o ki cihazın ön yüzü kamera veya herhangi bir çeşit sensör göstermiyor.Telefonun tüm uzunluğunu kaplayan çok büyük, kavisli güzel bir ekran ve gelecek akıllı telefonlardan beklediğimiz her şey.

Bunun dışında, bu muhtemelen Galaxy S10 değil. ama böyle gelişmiş bir prototipin çok erken ortaya çıkması pek olası değil. Galaxy Note 9 lansmanını bile görmediğimizi unutmayın. Akıllı telefonlar hakkında sızıntılar ve prototipler, beklenen lansmanından yaklaşık 2-3 ay sonra ortaya çıkıyor. Samsung’un bir sonraki Galaxy S-serisi cihazını Şubat ayında piyasaya sürmeyi planladığını biliyoruz ve bu da 9 ay sürüyor.

Buz Evreninin kendisi de telefonun Galaxy S10 olduğunu söylemedi. Sadece “tasarım ötesi” olduğunu söylediler. Android Authority tarafından yayınlanan bir rapora göre ,“Beyond” kelimesi, Buz Evreninin Weibo sayfası çevrildiğinde, “Bu bir sonraki adım” olarak okunduğunda altyazıyı kullanan Çince’den bile kötü bir şekilde çevrilmiş olabilir .

Ancak, S10’un böyle bir şey görmeyeceği söylenemez. Mevcut Samsung S-serisi akıllı telefonlarla eşleşen bu prototipte birçok tasarım öğesi var. Şirket ayrıca bir Oppo Find X’ı çekebilir ve mekanik bir pop-out kamera kurabilir. Sadece bekleyip görmeliyiz.