Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 50 0

Facebook’ta Yemek Siparişi Uygulaması Başlıyor

İnternet dünyasının en gözde sosyal paylaşım sitesi olan facebook, milyonlarca kullanıcılarına yepyeni bir uygulama sunmaya karar verdi. Facebook firması tarafından yapılan açıklamaya göre sistem üzerinden artık yemek siparişi uygulamasına geçileceği belirtilmiş ve bu sayede kullanıcılar artık doğrudan facebook sosyal paylaşım sitesi üzerinden yer aldıkları konuma en yakın konumda bulunan restaurantları görebilecek ve doğrudan facebook sosyal paylaşım sitesi üzerinden eve teslimli veya restauranttan al seçenekleri sayesinde teslim alabileceklerdir.

Restaurantlar Hakkında Yorumlar Yapılabilecek

Facebook sosyal paylaşım sitesinin kullanıcılarına sunduğu hizmet bununla da sınırlı değil, ayrıca facebook sosyal paylaşım sitesi kullanıcıları yemek siparişinde bulunduğu restaurantlar hakkında da yorumlarda bulunabilecektir. Bu sayede facebook sosyal paylaşım sitesi üzerinden yemek siparişi alınan restaurantların hizmetleri hakkında doğrudan facebook uygulaması üzerinden olumlu veya olumsuz yönde yorumlar da yapılabilmektedir.

Facebook’ta Yemek Siparişi Uygulaması Ücretsiz Olarak Sunulacak

Facebook sosyal paylaşım sitesi, yemek siparişi uygulamasının kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunulacağını belirtmektedirler. Firma yetkililer kullanıcıların doğrudan facebook sosyal paylaşım sitesine hesapları ile giriş yaparak yakın çevrelerinde bulunan tüm lüks ve orta sınıf restaurantlara anında ulaşabileceğini ve tercihleri doğrultusunda yemek siparişlerini sistem üzerinden anında yapabileceklerini belirtmektedirler.

Facebook Yemek Siparişi Uygulaması Hangi Cihazlarda Kullanılabilecek?

Facebook sosyal paylaşım sitesi yemek siparişi uygulaması kişisel bilgisayarda, Android ve İOS işletim sistemine sahip olan cihazlardan kullanılabilecektir. Ayrıca aktif internet bağlantısı bulunan tabletler üzerinden de doğrudan facebook sosyal paylaşım sitesine giriş yapılarak yemek siparişi uygulamasından faydalanılabilmektedir.

Uygulamanın Facebook Kullanıcılarına Sağlayacağı Faydalar Nelerdir?

Facebook sosyal paylaşım sitesi üzerinden yemek siparişi uygulaması, facebook kullanıcılarına avantajlar sunmaktadır. Bu uygulamanın hayata sunulması durumunda facebook sosyal paylaşım sitesi kullanıcıları evinin konforunda en yakın konumda bulunan restaurantlardan hemen yemek siparişi yapabilecek ve ödemeyi de yemek siparişi alımında nakit veya doğrudan kredi kartı üzerinden yapabilecektir. Facebook sosyal paylaşım sitesi yemek siparişi uygulaması sayesinde kullanıcılar, restaurant bulma konusunda farklı sistemlere yönelmeyecek ve doğrudan facebook hesapları üzerinden diledikleri özellikteki restaurantlardan yemek siparişi verebilecektir.

Uygulama Milyonlarca Facebook Kullanıcıları Tarafından Sevinçle Karşılandı

Facebook sosyal paylaşım sitesinin yemek siparişi uygulamasına karar vermesini duyurması ile birlikte milyonlarca facebook kullanıcıları bu uygulamayı sevinçle karşıladı. Çok yakında dünya genelinde hizmete sunulması beklenen facebook yemek siparişi uygulaması şu günlerde birçok ülkelerde hizmete sunuldu.

Facebook Yemek Siparişi Uygulaması Sayesinde Neyi Hedeflemektedir?

Facebook sosyal paylaşım sitesi tarafından yemek siparişi uygulamasını değerlendiren uzmanlar, facebook sitesinin bu uygulama sayesinde kullanıcılarının daha uzun süreçli olarak sitede kalmasını hedeflediğinin altını çizmektedirler. Uzmanlar, ayrıca facebook sosyal paylaşım sitesinin bu uygulama ile birlikte dünya çapında daha geniş düzeyli kullanıcı kitlesine de ulaşmayı hedeflediğini belirtmektedirler. Uzmanlar, facebook sitesinin ileriki dönemler içerisinde de yeni uygulamalara başlayabileceğinin sinyalini vermektedirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir