Elon Musk, Boring Company’nin ilk yeraltı tünelini açıyor

/ 27 Aralık 2018 / 5 / yorumsuz
Elon Musk, Boring Company’nin ilk yeraltı tünelini açıyor

Musk, LA topluluğunu yeniden icat etmeyi umuyor ve rüyası şimdi tamamlandı.Elon Musk, Boring Company’nin ilk yeraltı tünelini açıyor


Elon Musk’un Los Angeles’taki tüneli, 2018’de Musk’un haberiyle kayboldu. 
Ama şimdi, 1.6 mil tünele kısa bir yolculuk için güzide bir küme kabul edildi.The Boring Company doğrulusunda açılan tünelin 10 Aralık’ta açılması gerekiyordu, fakat Tesla otomobillerinin tüneli geçmek için kullanılmasını basitleştirmek emeliyle 18 Aralık’a geri itildi . 
Uydurma, tünel Hawthorne’daki SpaceX genel ortasında çalışıyor -mutlaka “Elon Musk şirketi” trifecta’yı bitiriyor.
Basın mensupları, 18 Aralık tünelinin ilk açılışına katılmak emeliyle seçildiler. 
Musk 49 mil süratle gitti, fakat Musk tünelin bütün için kullanıldığında tam tünel için sarfedilen araçların 150 mil süratle gideceğini iddia ediyor. 
Yolculuk yanlızca iki dakika kadar sürdü, bu sebepten “gidip” tam anlamıyla kağıtları okumak için uzun süre bırakmıyor.

Birçok gezgin, sözde parke makinesiyle ilgili sorunlardan dolayı tünelin engebeli doğasına dikkat çekti – umarım tünel ticari olarak erişilebilir hale getirilmeden önce sabit bir şey. Boring Company, 2019 planlarını açıklamadı, ancak tünelin inşaatının hızına bakıldığında, tamamen işlevsel bir yeraltı ulaşım sistemi uzak olamaz.

Boring Company, LA’da bir ulaştırma tüneli şebekesi için planıyla 2016’dameydana çıktı, fakat çarpıcı bir 2018’e sahip oldu. 
Çoğu şirket, 113 milyon dolar (89 milyon £) olduğu halde, netleşmiş bir şirket oldu. Misk kendisinden. O zamandan ardından Musk, tünelin yanında sonsuz başka projelerini ( ve aksiliklerini ) hiperleştiriyor.Musk, tünelin açık olduğunda herkesin fiyatsız ulaşımının yanındameşhur Los Angeles trafiğinden kaçmanın bir yolunu sunacağını iddia ediyor. 
Şimdi M32’ye seçenek bir tünel yaratabilseydi, harika olurdu.

Etiketler