Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi Ve Fragman

/ 12 Haziran 2018 / 52 / yorumsuz
Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi Ve Fragman

Yaklaşan bilim-kurgu rol yapma oyunu hakkında en son haberler, Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 , Microsoft’un E3 2018 konferansını bombalı bir treylerle kapattı ve CD Projekt RED’in Night City’deki yerini almamızı sağladı.

Oyunun nasıl oynandığını henüz görmedik ama oyunun motorunda yapılan bu klip Cyberpunk’un çılgın atmosferini sunuyor. Ayrıca RPG’nin dünyasıyla ilgili dalgalanmalarla doludur – açılış çerçevelerindeki bir metro haritasından, Cyberpunk’un Militech ve Arasak gibi güçlü şirketlerinin bakış açılarına kadar.

Fragmanda tek bir çerçeve var, ancak diğer dört dakikanın kombine edildiği daha fazla bilgi veriyor. Teaser’ın kapanış saniyelerinde, ekran boyunca yanıp sönen bir arıza görünür. Dikkatli bir şekilde bak, ve siyah bir arka plana karşı kırmızı bir metin göreceksin. Dezenfekte, CD Projekt KIRMIZI bir blog yazısı gibi okunuyor.

Poligon , tamamen metnin tamamını topladı, ancak bu gizli nottan elde edilen önemli detaylar, Cyberpunk 2077’nin oyuncuların kendi karakterlerini oluşturabilmeleri için “gerçek bir tek oyuncu, hikaye odaklı RPG” olduğunu ve stüdyonun “Sadece hazır olduğunda oyunu serbest bırak”. Not ayrıca oyunun ücretsiz DLC’ye sahip olacağını ve “PC’de% 100 DRM-Free” olacağını belirtiyor.

Ile Cyberpunk 2077 E3 üzerinde-show, önümüzdeki günlerde oyun hakkında daha fazla duymak bekliyoruz.

Cyberpunk 2077: Şimdiye kadar ki herşey

CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077’de çok fazla beklenti var . Bu stüdyo, şimdiye kadar yapılmış en iyi video oyunlarından biri olarak kabul edilen The Witcher 3’ün sadece en yeni ismi değil, aynı zamanda 1988’den bu yana deri ceketler ve neon ışıkları ile hayaller çeken masa üstü bir roleplaying oyununa da dayanıyor.

Polonya stüdyosu, çok geniş bir açık dünya boyunca karmaşık, çok katmanlı hikaye anlatımını kullanabileceğinden daha fazlasını gösterdi – bu yüzden işaretler fanteziden bilim kurguya geçişin verimli olacağı yönündedir. Ancak en son fragmanın ötesinde, Cyberpunk 2077 hakkında kesin olarak bilinen nispeten az şey var .

Son CD Projekt Red mali etkinlikte, başkan ve ortak CEO’su Adam Kiciński güçlü bir öneri düştü Cyberpunk 2077 süreceğini Witcher kahramanı oyuncu oluşturulan bu sefer olacağını bile, tek oyunculu hikaye anlatımı dikkatini. Kotsński’ye göre, Gamespot’un bildirdiği gibi , Cyberpunk 2077, bir mikro-ödemeler olmaksızın “tek oyuncu için muazzam bir öyküye dayalı bir rol” olacak.

E3 2018’e gelmek için daha fazla bilgi söylentileriyle, şu ana kadar Cyberpunk 2077 hakkında bildiğimiz her şey var .

Cyberpunk 2077: Kısaca

  • ‘The Witcher studio’ adlı yeni oyun CD Projekt RED
  • Mike Pondsmith’in masa üstü oyununa dayanan fütüristik bir metropolde
  • 2019-2021 arası olası sürüm

Cyberpunk 2077: Yayın tarihi ve platformlar

Witcher 3’ün piyasaya çıkmasından üç yıl önce Cyberpunk 2077 , 2012’de geri dönmüştü . Bu, 2013 yılında oyunun “hazır olduğunda” piyasaya sürüleceğini söyleyen bir fragman tarafından takip edildi.

Diğer bazı ipuçları 2016 yılının başında şirket yatırımcı çağrısı şeklinde geldi. Bu zaman çerçevesi serbest bırakmak için dikkat cyberpunk 2077 Daha sonra oldu 2021 öncesi iki gişe RPG serbest bırakmak için planlar yanı sıra Haziran 2019 öncesinde açıklık Bunlardan ilki olacağını 2077 Cyberpunk . Ancak, bu oldukça geniş bir yayın penceresi veriyor.

2016 yılında, Polonya hükümetinden 30 milyon zloti (yaklaşık 6 milyon £) hibe, sorunsuz çok oyunculu ve sanal şehir yaratımını araştırmak için CD Projekt RED’e verildi . Bu, takımın önümüzdeki birkaç yıl boyunca bir şey vermesi şartıyla geliyor. Cyberpunk 2077’de kaydedilen ilerlemenin “ oldukça gelişmiş ” olduğunu belirten bir 2017 mali sonuç konferansında atın ve 2019’un sonlarına ya da 2020’nin başlarında iyi bir bahis olduğunu söyleyebiliriz.

Hangi platformlar olarak Cyberpunk 2077 tarihinde gelecek, zaman çerçevesi oyunu benzer salınım modeli takip edeceğini muhtemelen yapar Witcher 3PC, PS4 ve Xbox One’da bir sürümü ile -. Temel fark, Xbox One X ve PS4 Pro için 4K sürümlerinin dahil edilmesi olacaktır. Stüdyonun üst düzey grafik teknolojisine verdiği önem göz önüne alındığında, bir anahtar serbest bırakma olasılığı masadan çıkarılabilir:

CD Projekt finans etkinliğinde başkan ve ortak CEO’su Adam Kiciński, “Teknoloji-Bilinçli, Cyberpunk çok ileri” dedi. “Teknolojimiz gelecek nesillere ile arayüz hazırdır. Oyun geleceği, çok güçlü donanımları kullanabilirsiniz ancak konsolun hiçbir gelecek neslin belli oldu gibi ben bugünlük ötesinde daha söyleyemem şekilde geliştirilmiştir.”

Cyberpunk 2077: Bildiğimiz beş şey

Cyberpunk 2077 henüz CD Projekt RED’in en büyük oyunu olacak

CD Projekt RED görsel efektleri sanatçısı Jose Teixeira 2015 yılında söz konusu olduğunu Cyberpunk 2077 stüdyo çıkarmış her şeyden çok “çok daha büyük” olacaktır. Polonya hükümeti hibe desteğinin bir parçası, geliştiricilerin “yapay zeka ve otomasyon prensiplerine dayanan büyük ölçekli şehirler” oluşturmalarıydı, bu yüzden stüdyoya bunun büyük ölçekte yaklaşması mantıklı.

Stüdyonun büyüklüğü iki katına çıkmıştı ve Cyberpunk 2077 üzerinde çalıştığı iddia edilen daha fazla geliştiricinin The Witcher 3’te en yoğun çalışanlarından daha fazla çalıştığı görülüyor . Bir lithe indie macerası değil o zaman.

Oyun Night City’de ayarlanacak

Cyberpunk 2077 , aynı zamanda proje üzerinde bir danışman olan Mike Pondsmith tarafından oluşturulan Cyberpunk masaüstü evreninde yer alır. Cyberpunk 2020’nin ikinci basım adıyla bilinen Pondsmith’in RPG’si , Night City adlı ABD Batı Kıyısı’nda yayılan kurgusal bir metropoldür.

Pondsmith’in dünyasının ayrıntılarına aşina olmasanız bile, kesinlikle katılaşmaya giden bir yol olan Cyberpunk tropiklerine aşina olacaksınız. William Gibson’ın romanlarından Blade Runner gibi filmlere kadar , Cyberpunk tarzı, (hiç belli olmayan bir düzende) büyük çaplı megacorporasyonlar, hackerlar, sibernetik implantlar, sosyal huzursuzluk, yapay zeka, deri ceketler, seks robotları, mohawtlar, hardboiled dedektifler, neon ışıkları. Bütün bu şeylerin bir noktaya veya başka bir şeye sahip olması için Gece Şehri’ni bekleyin.

Witcher 3 bestecisi oyun üzerinde çalışıyor

Marcin Przybyłowicz, zaman zaman aşırı güçlenirse, Witcher 3 film müziği üzerinde atmosferik çalışmalar yaptı . Cyberpunk 2077’deki stüdyo için çalışmaya devam ediyor , bu yüzden bestecinin halihazırda kurulmuş bir ses ortamına sahip bir tür içinde nasıl çalıştığını görmek ilginç olacak .

‘Braindance’ için hazırlanın

Pondsmiths Cyberpunk 2020’den 50 yıl sonra , CD Projekt RED’in orijinal masa oyunlarında ortaya çıkan teknolojileri ve kültürleri keşfetme alanı var. Bunlardan biri “Braindances” olacaktır – sanal gerçeklik benzeri cihazlar, izleyicileri diğer insanların bakış açılarından olayları deneyimlemelerini sağlar. Oyun tasarımcısı Marcin Janiszewski, The Verge’a verdiği demeçte, “İnsanlar bir başka kişinin hayatını olukta uyurken yaşamaktadır .” “Yeni bir ilaç gibi.”

Sürükleyici teknolojinin sınırları etrafındaki mevcut tartışmalarla ilgili yankıları düşünüldüğünde, bu “cesaretlerin” Cyberpunk 2077’nin makyajının önemli bir parçası olmasını bekliyoruz .

Oyun farklı dillerle dolu olabilir

Cyberpunk 2077’nin ilgi çekici bir yönü , içerik oluşturucularının dili nasıl kullandıkları olabilir. CD Projekt KIRMIZI’nın anlatım ve düzenleme direktörü Sebastian Stepien, 2013’te dikkate alınmakla birlikte, farklı dillerde konuşan NPC’lere sahip olma olasılığından bahsetti – oyuncu, insanların söylediklerini yorumlamak için bir çevirmen implantına ihtiyaç duyuyordu.

Dubscore.pl’ye konuşan Stepien şöyle dedi: “Fikir her şeyi orijinal dilinde kaydetmektir. Örneğin, oyunda Meksikalılar varsa, argo ile konuşacaklar. Tüm Meksikalı aktörler tarafından gerçekleştirildi.

“Sonra bir oyuncu bir çeviri implantı deneyebilir ve seviyesine göre, daha iyi ya da daha kötü çeviri alacaktır.”

Bu oldukça ilgi çekici bir fikir – bir yazı perspektifinden çok fazla ilginç anlatı fırsatı yaratabiliyor – ama henüz oyunda kesin bir özellik olarak doğrulanmadı.