CS:GO’dan Yeni Dust 2 Haritası Geliyor

/ 15 Ekim 2017 / 66 / yorumsuz
CS:GO’dan Yeni Dust 2 Haritası Geliyor

Counter Strike: Global Offensive’a gelen yeni Dust 2 haritasının bilgilerini yazımızın devamından bakabilirsiniz.

Counter Strike: Global Offensive tüm dünyada en çok oynanan oyunların başında geliyor. Tabi ki oyunun en çok sevilen haritaları var bunlardan biri olan Dust haritası yeni bir güncelleme yapılarak geliştiriliyor. Dust 2 olarak çıkacak olan harita hala beta aşamasında bulunan Dust 2, Valve tarafından bir çok detay eklenmiş Valve bu konuda biraz esnek davranarak oyuncuları en çok sevdiği haritayı görselinde bazı iyileştirmeler yapılmış.

Valve bu konuda iyi bir iş çıkardığını söyleyelim çünkü yeni haritayı oynayan  oyuncular tarafından olumlu dönüşler oldu. Beta aşaması devam eden haritanın ortaya çıkan hataları düzeltme yapacak.

Eski haritaya göre daha kaliteli dokular sunarak haritayı daha gerçekçi olarajk sunulacak. Dust ve Dust 2 haritasının geliştiricisi David Johnson yeni harita yapımında yokum. Benim yapmadığım bir Dust haritasında oynamak bir hayli güzel olacak açıklamasını yaparak yeni Dust 2 haritasını beğendiğini açıkladı.

YouTube  ,3kliksphilip kanal sahibi tarafından yeni haritayla ilgili bir video yayınladı. Videoda eklenen özellikleri ve içerikleri detaylı şekilde gösteriliyor. Sonucunda ne olursa olsun yeni haritayı oyuncular tarafından sevilmiş gözüküyor. Yeni harita karşılaştırmasını aşağıdan izleyebilirsiniz.