Blade Runner 2049 Filmin Anime Tarzı Çekildi

/ 16 Eylül 2017 / 132 / 1 Yorum
Blade Runner 2049 Filmin Anime Tarzı Çekildi

Blade Runner 2049, 6 Ekim 2017 vizyona giriyor.

Blade Runner 2049,bilim kurgu sevenler için heyecanlı bir bekleyişe neden olmakta.Çünkü film 1982 Blade Runner filminin devamı olarak çekiliyor. Önümüzdeki ay vizyona girecek olan film 1982 zamanın şartlarında çekildiğinde bile çok kişi tarafından sevilmişti.

Cowboy Bebop‘ın yönetmeni Shinichiro Watanabei, Blade Runner 2049 için anime çekildiğini açıkladı. Anime filmin 3 yıl sonrasını konu alacak. Orjinal filmin konusu geçtiği Los Angeles‘da sorunları işleyecek olan Anime filmi adının Blade Runner Black Out 2022 olacağı, devam filmi ile beraber vizyona girecek.

Yapılan anime filmin fragmanı da yayınlanan filmin yönetmeni Watanabe, anime kariyerimde en çok etkilendiğim işlerin başında geldiğini ve çok heyecanlı olduğunu belirtti. Filmin müziklerini Stephen Ellison’ın yapacağı ve böyle bir bilim kurgu filminin birde anime olarak izleyici karşısına çıkması anime sevenleri oldukça heyecanlandırdı.

Aşağıdan fragmanı izleyebileceğiniz yapım, Sony Pictures Japan‘ın ,Youtube sayfasında paylaşılacak.

 

Blade Runner Black Out 2022 Fragmanı

Blade Runner 2049 Film Oyuncuları ve Konusu

Filmin baş rollerinde Ryan Gosling ve Rick Deckard rolünde Harrison Ford’un bulunuyor. Önemli ve kilit rolde Oscar ödüllü oyuncu Jared Leto filmin kadrosunda yer alıyor.1982 filminin devam filmi olan Blade Runner filmi, Philip K. Dick’in romanından beyaz perdeye uyarlandı. Filmin senaryosunu yazanlar ise Hampton Fancher ve Michael Green.

 

Tür :Bilimkurgu, Gerilim

Vizyon tarihi: 6 Ekim 2017 (2s 32dk)

Yönetmen :Denis Villeneuve

Oyuncular: Ryan Gosling, Harrison Ford, Ana de Armas de

Tür :Bilimkurgu, Gerilim

Ülke :ABD

Blade Runner 2049 Filmin Anime Tarzı Çekildi (1 Yorum)