Blackview S8 4 Kamera ile geliyor.

/ 6 Eylül 2017 / 226 / yorumsuz
Blackview S8 4 Kamera ile geliyor.

Akıllı Telefon dünyasında çerçevesiz ve 4 kamera desteği olan cihaz,rüzgarı devam ediyor.

Çerçevesiz ve 4 kamera destekli telefon üretim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.Çift kamera desteği olan cihazlara olan ilgi telefon üreticileri için ön plana çıkmaya başladı.Yeni piyasaya sürülen akıllı telefonlarda çift kamera ile çıktığını görüyoruz. Samsung’un da Note 8 ile beraber çift kamera akımı  tüm akıllı telefon üreticilerini çift kamera çalışmaları yapmaya zorladı.Çinli üreticiler bu çalışmalarında 4 adet kamera olan Blackview S8 üretti.Hangi özelliklerle beraber geliyor bakalım.

Blackview S8 tek özelliği 4 kamera desteği değil,dikkat çekici bir özelliği çerçevesiz ekran olması ”Widen Your Vision” sloganıyla yola çıkan cihaz Note 8 serisini benzemesiyle dikkat çekiyor. Ekran kasa olarak dikkat çekici olan cihaz 5.7 inç HD+ kavisli bir ekran yapısına sahip.Cam ve metal bi tasarıma sahip olan Blackview S8 tasarımı olarak çok iddaalı.

Blackview-S8-4-Kamera-ile-geliyor.

4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı olan cihaz,4 GB RAM MediaTek işlemci 1.5 GHz hıza kadar ulaşabileceği açıklandı.Batarya olarak 3180 mAH olacağı,en iddalı olduğu kamera özellikleri ilk açıklamaya göre 13 MP değerinde 4 adet kamerası bulunacak.Arka ve ön kameraların 13 MP olması dikkat çekici olan Blackview S8 tüm özelliklerini öğrenmek yetkililerin açıklamalarını  beklemedeyiz.

Yakın sürede özelliklerini tam anlamıyla öğreneceğimiz cihaz yetkililerin açıklamaları göre bu özellikteki telefon ücreti çok makul olacağa yönünde.

İphone Da Olmayan Galaxy Note 8 Özellikleri Nelerdir ? başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.