Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Sinema 62 0

Black Panther Film İçin Fragman Yayınlandı

Iron Man,Kaptan Amerika ve Spider-Man gibi karakterlerinin baş gösterdiği Marvel filmlerine yeni kahramanlar geliyor şimdi karşımızda Black Panther solo filmi için fragman yayınlandı.

İlk olarak karşımıza Captan America: Civil War’da çıkan Black Panther’in yeni solo filmi için fragman yayınlandı.Film kahramanımızın kendi ülkesi olan Wakanda geçiyor. Captan America: Civil War filminde babasının ölümünü görmüştük ve intikam için ülkesine geri dönüyor.

Wakanda yeni kralını nasıl karşılayacak ve bu süreçte ne gibi tehlikeli durumlar ortaya çıkacak. Teknoloji gelişimini saklamaya başaran Afrika ülkesi ortaya çıkan düşmanla yüzleşmeye Black Panther’i bir hayli zorlayacak.Bu yüzleşmede yaşanacak olan tehlikeler Afrika halkına ve Dünya’ya nasıl  etkileyeceği göreceğiz.

Black Panther oynayan Chadwick Boseman  yine karşımızda. Michael B. Jordan, Everett Ross, Andy Sarkis, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Angela Bassett bir çok ünlü oyuncu filmde kahramanımıza eşlik ediyor. Filmin senaryosunu kaleme alan Ryan Coogler yönetmen koltuğunda oturuyor.16 Şubat’ta vizyona girecek olan film fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir