Black Desert Online Sonunda Türkiye’de

/ 10 Eylül 2017 / 128 / yorumsuz
Black Desert Online Sonunda Türkiye’de

Black Desert Online sonunda Türkiye geliyor.Detayları makalemizde.

Rol yapma oyunu olan Black Desert,bir çok ülkede IP yasaklı olan bir oyun,14 Temmuz 2015’te Güney Kore piyasaya sürüldü. Büyük bir ilgi çeken oyun kısa sürede milyonlarca oyuncunun ilgi odağı durumuna geldi.

Oyunun yapımcısı Pearl Abyss şirketi yaptığı açıklamada Türkçe dil desteği de olduğu yönünde Black Desert oyunu PearlAbyss tarafındn sadece Türkiye özel sunucuların bulunacağı çok yakında Türk oyuncularla buluşacak. GameX’de oyunun Türkiye çıkışı ile ilgili tarihi ve Free to Play olup olmayacağı yönünde bilgiler sunacak. GameSatis’ın sosyal medya hesabından yaptığı görsel olarak duyurulan haber ile VPN ile bağlanan bir çok Türk Black Desert Online oyuncusu habere sevinmiş durumda.

PearlAbyss tarafından geliştirilen oyun, Asya’da  başarılı MMORPG oyunların başında geliyor. Gelişmiş grafik motoru yine kendisine ait Black Desert Engine’i kullanan Black Desert Online, muhteşem bir grafik, sekiz adet sınıf, çok detaylı karakter yaratma alanı, ticaret olayı ise oyun dünyasında görülmemiş kadar derin ve detaylı durumda.

Oyunun en önemli özelliklerinden biri diğer MMORPG oyunlarına göre karakter gelişimi daha farklı olarak deneyim, keşif ve bilgiye dayalı olması. Oyunda oyuncuların silah ve zırhlarla değil kestiği yaratıklar sayesinde edindiği deneyimle güçlenmesi, oyuncuların oyun içerisinde taşıdıkları yük ve koşma gibi aktiviteler hesaplama yapılarak zamana yayarak oyunda gelişiyorlar.

Büyük bir haritaya sahip olan Black Desert Online oyuncular Balıkçılık, tarım, avcılık ve zanaatkar gibi mesleklere sahip olabiliyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 
Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Core i3-530 2.9GHz ya da Phenom 9500 Quad-Core
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 40 GB
Ekran kartı: GeForce GTS 250 ya da Radeon HD 3870 X2(+1024MB)
DirectX: DX 9

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win 8 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Core i5-650 3.2GHz ya da Phenom II X3 740 Black Edition
RAM: 8 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 40 GB
Ekran kartı: GeForce GTX 650 1GB ya da Radeon HD 7770 1GB GDDR5(+1024MB)
DirectX: DX 9

 

2017 Sonunda Çıkacak Oyunlar listesi bakmak için tıklayınız.