Battlefield 5 battle royale: Firestorm hakkında bildiğimiz her şey

/ 22 Mart 2019 / 4 / yorumsuz
Battlefield 5 battle royale: Firestorm hakkında bildiğimiz her şey

Geçen yıl E3’e geri baktığımızda , DICE, Battlefield 5’in tek bir kelime ile “savaş royası modu” alacağını açıkladı : Ve bu hemen hemen oldu. O zamandan beri, DICE ve Criterion Games firması sessizce Firestorm’i geliştirdiği için bilgi parçalarını topluyoruz, ama şimdi neredeyse bitti, sonunda Battlefield savaş rotasına düzgün bir göz atalım – yukarıdaki ilk fragmanı gözden geçirin ve daha fazlası için aşağı okumaya devam edin

Battlefield 5 battle royale: Firestorm çıkış tarihi

25 Mart’taki tüm Battlefield 5 oyuncuları için hazır olacak.

Battlefield 5 Firestorm’un haritası, Battlefield 5’in mevcut en büyük haritasının (Hamada)’ın 10 katı büyüklüğünde. 

DICE, Firestom’un “yıkılabilir binalar, silahlar ve araçlarla dolu bir kum havuzu” olan Halvøy’de “şimdiye kadarki en büyük Battlefield haritasını” bulunduğunu söylüyor. Oyunun mevcut en büyük haritasından 10 kat daha büyük olduğu doğrulandı – ancak her zaman her şeyi oynamıyorsunuz. Daire, haritaya öngörülemezliği sağlamak için hareket edecektir.  

Bir ateş çemberi ‘daire’ olarak işlev görür ve oyuncuları maç ilerledikçe daha küçük ve daha küçük bir oyun alanına zorlarlar.

Ayrıca haritanın Conquest tarzı hedefleri içereceğini de öğrendik. Bazıları her seferinde aynı yerde olacak, bazıları ise rastgele yerleştirilecek ve “çeşitli malzeme, silah ve araç türleri” sunacaklar. Oyunda daha iyi yağma içeren bunkerler de var, ancak onları açmak için oyunculara ihtiyacınız var.

İşte Battlefield 5’in oyun fragmanı

Firestorm kaç oyuncu destekliyor?

Firestorm, 64 kişilik dört kişilik 16 takımı desteklemektedir – bu da büyük Battlefield maçlarında normaldir. Yalnız oyun da mümkündür.

Hangi araçlar mevcut olacak?

DICE’in görevi bize Panzer tanklarının ve diğer araçların haritada görüneceğini söylüyor. “Bir tankı ele geçirmek size büyük bir avantaj sağlayabilir, ancak yenilmez olmayacaksınız,” okur “ve savaş alanının en korkutucu donanımını güvence altına almak için diğer takımlara meydan okursanız, ödül karşısında riski ölçmeniz gerekir. Nakliye aracı, ekibinize hız ve güçte bir avantaj sağlayacaktır. Tekerleklerle bir şey bulursanız, savaşa götürebilir veya hızlı bir kaçış yapabilirsiniz. “

Bu makalenin başındaki karavanda da bir traktör, bir helikopter ve bir tekne … aynı zamanda bir araba da görüyoruz.

BF5, hangi türden ilhamları aldı?

Savaş royası duyurusu ufak bir sürpriz gibi görünse de, BF5’in tasarımının tamamında ipucu olduğu için muhtemelen olmamalıydı. Hava modunun yanı sıra, başka bir değişikliğin üzerine her yere yazılmış savaş royası var: mangalar artık tıpkı olmasalar bile birbirlerini canlandırabilir, bu da manga PUBG ve diğer savaş royası oyunlarına benzer şekilde oynuyor.