Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 90 0

Assassin’s Creed Origins’e Yeni Mod Geldi

Antik Mısır Keşif Turu adlı mod ile oyuncular, 2018 başında tüm Assassin’s Creed Origins sahiplerine ücretsiz olarak verilecek

Assassin’s Creed Origin  özel bir mod geldi,oyuncular özel olarak yapılan mod ile savaş,öykü ve zaman kısıtlaması yapılmadan istedikleri gibi Eski Mısır’ın interaktif 3D olarak ücretsiz olarak dolaşabiliyorlar. Antik Mısır’ın en zengin tarihleri olan Nil Deltası,İskendiriye,Giza Platosu,Büyük Kum Denizi ve Faiyum Oasis‘e kadar bölgeleri tarihin güzellikleriyle beraber gezebilirler.

Bu keşif turu ile tarihçiler farklı bir yöne odaklandı Büyük piramitler,mumyalama ve Kleapatra’ın hayatı gibi bir çok tarihi olay ve hayatları rehber tadında sunulacak. Oyun ilk başladığı itibari ile beraber üçüncü haçlı seferinden, İtalya’an Rönesansı’na kadar tarihin en önemli olayları ile karşımıza çıktılar. Assassin’s Creed oyunu güzel ve etkiliyici yapanda tarihi bize tekrar yaşatması oldu.

Assassin’s Creed Origins’in Yaratıcı Direktörü Jean Guesdon açıklamasında oyunla beraber gerçekleşen etkileşimli bir deneyim ile beraber Antik Mısır’ın  yaşanan tarihi olaylar ile insanların daha fazla bilgi edinmeleri için oluşturulmuş olan bir eğitim modu ile oyunculara Assassin’s Creed: Antik Mısır Keşif Turunu sunmak her zaman istediğimiz bir şeydi.

ASSASSINS CREED ORIGINS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar Minimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İntel İşlemciCore i5-680 3.6GHzCore i7-4770K 4-Core 3.5GHz
Amd İşlemciPhenom II X4 940FX-9370
NVİDİA Ekran KartıGeForce GTX 650 TiGeForce GTX 780
AMD Ekran KartıRadeon R7 260Radeon R9 290
RAM6 GB8 GB
İşletim SistemiWin Vista (64)Win 7 (64)
DirectXDirectX 11DirectX 11
Saklama Alanı20 GB20 GB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir