Apple Yeni İphone X Serisi Tanıtımına Hazırlanıyor

/ 10 Eylül 2017 / 117 / yorumsuz
 Apple Yeni İphone X Serisi Tanıtımına Hazırlanıyor

Akıllı cep telefonu alanında lider bir konuma sahip olan Apple firması, şimdi de iphone cep telefonlarında yepyeni bir tasarıma imza atmak için harekete geçti. Apple firması 12 Eylül sürecinde tanıtımını yapacağı İphone yepyeni tasarımı ise farklı tasarımlara sahip olacaktır. Edition X adını alan yepyeni İphone tasarımında değiştirilmişti. Özelliklerden biri de, ön bölümünde yer alan tuşların tamamen ortadan kaldırılması ve ön bölümünün tamamen ekrandan meydana gelmesidir. Bu özelliği sayesinde tamamen göze hitap etmesi öngörülen ve diğer özellikleri sayesinde de kullanıcıları tarafından beğeni toplaması tahmin edilmektedir.

Yepyeni İphone X Serisi Diğer Özellikleri

X Edition serisi en düşük versiyonu 64 GB potansiyelinde olacak ve en yüksek versiyonu ise 512 GB potansiyelinde olacağı Apple firması tarafından aktarılmıştır. Yeni İphone X serisi en düşük fiyat tarifesi ise 1000 ila 1200 dolar arasında olacağı öngörülmektedir.Yani bu durumda,  tl bazında ortalama olarak 5000 tl üzerinden satışa sunulacaktır. Yeni, ayrıca hafif bir yapıya sahip olacağı da tahmin edilmektedir. Bu sayede kolay taşınabilir olan yeni İphone X serisi, bu özelliği sayesinde de yoğun ilgi alacağı tahmin edilmektedir.

Bir Başka Ayrıntı İse

Ayrıca Appler firması, yeni İphone X serisi tanıtımı yapacağı aynı gün içerisinde İphone 8 ve İphone 8 Plus adını alan yepyeni 2 adet İphone tasarımı hakkında da bilgiler sunacağı tahmin edilmektedir. Bu her 2 İphone serisi hakkında da henüz net bilgiler sunmayan Apple firması, yepyeni 2 adet iphone serisinin de birçok farklı özelliklere sahip olacağı hakkında bazı ipuçları sundu.

Apple Firması İphone X Serisi Ne Zaman Tanıtımını Yapacaktır?

Apple firması İphone X serisi tanıtımını Eylül 2017 tarihinde yapacağı tahimn edilmektedir. Tanıtımının yapılmasından sonrasında ise yeni İphone tasarımı olan İphone X serisi, piyasaya sunularak satışa sunulacaktır. İphone cep telefon tutkunları tarafından heyecanla bekleniyor. İphone X serisi hakkında henüz net bilgiler aktarılmasa da daha bilinmeyen pekçok özelliklere sahip olduğu tahmin edilmektedir.

Yeni İphone X Tasarımı Oldukça Şık Bir Tasarıma Sahip Olacağı Öngörülüyor

Apple firması henüz tam olarak bilgiler sunmasa da yeni İphone X tasarımının son derece şık bir dış dizayna sahip olacağı tahmin edilmektedir. Ayrıca estetikli bir yapıya da sahip olması beklenen yeni , siyah renk tasarımı ile satışa sunulması beklenmektedir.

Ülkemizde Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Yeni iphone X serisi, Eylül 2017 tarihinde satışa sunulacağından dolayı, bu tarihten itibaren ülkemiz genelinde satışa sunulacaktır. Cep telefon satış mağazaları tarafından da heyecanla beklenen yeni  ile çok yakın zamanda tanışmaya hazır olun.