Apple Watch 4 Yayın Tarihi Ve Hakkında Herşey

/ 7 Şubat 2018 / 79 / yorumsuz
Apple Watch 4 Yayın Tarihi Ve Hakkında Herşey

Apple Watch Serisi 4 geliyor; burada şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi bakabilirsiniz.

Apple Watch Serisi 3 hücresel LTE bağlantısı ile ilk Apple  müşterileri tedavi, büyük istifini bozmadan indi. İlk Apple Watch, iPhone’tan bağımsız olarak telefon görüşmesi yapabilen ve metin gönderen güçlü bir yazılım oldu ve mükemmel bir satış gerçekleştiriyor .

Apple’ın önemli sonbahar tanıtımına kadar yedi ay boyunca gitmek zorunda kalacağız, kaçınılmaz olan Apple Watch Series 4 duyurusunu sabırsızlıkla bekleyeceğiz ve bildiğimiz her şeyi ve Apple Watch 4’ten beklediğimiz her şeyi sizlerle paylaşacağız.

Apple Watch 4 yayın tarihi: Apple Watch Series 4 ne zaman yayımlanacak?

Apple, alışıla gelmiş bir şekilde, tahliye tarihlerini tahmin etmeyi kolaylaştıran bir alışkanlık şirketidir. Her Apple Watch başlatmasıyla geçmişe bakarsak, ilk nesil Apple Watch, Series 1, 2 ve Series 3 Apple Watches’ın Eylül ayında piyasaya çıktığını görebiliriz.

Apple Watch 1 ve 2: 16 Eylül 2016
Apple Watch Serisi 3: 22 Eylül 2017

Model devam ederse, Eylül 2018’deki Apple etkinliğinde duyurulan Apple Watch Series 4’ü görmeli ve yaklaşık bir iki hafta sonra mağazalara ulaşmalıyız.

Apple Watch 4 Tasarım ve Teknik Özellikler: Apple Watch Series 4 ne gibi görünecek?

Basit cevap: Emin değiliz. Bazı söylentiler, Apple Watch 4’ün yuvarlak yüzlü bir tasarıma sahip olacağını öne sürmekle birlikte, yuvarlak saat yüzüne kıyasla Apple Watch’e ulaşma ihtimalinin daha yüksek olduğunu düşündüğümüz, modüler bir bandın raporundaki çürük, ancak yeterli bir resme dayanıyor. . Patent görüntüleri genellikle onaylamayı teşvik etmek için standartlaştırılmıştır ve tanımlanabilir herhangi bir Apple markasını kaldırmak için muhtemelen yuvarlak bir yüz seçilmiştir.

Yine de, gerçek olmasının muhtemel olduğunu düşündüğümüz bir sürü söylenti var.

Modüler bant

En büyük söylenti sadece saatin akıllıca olacağı değil, bileklik de aynı kadar zeki olabileceğini gösteriyor. Kartlarda modüler bir tasarım olabileceğini ileri süren sayısız patent var. Bu patent , örneğin, 2015’te tekrar açıldı, ancak sadece Ocak 2017’de onaylandı. Patent, iletken, esnek bir malzeme kullanarak bağlanan elektronik modüllerden oluşan bir bandı açıklıyor.

Patente göre, farklı modüller hoparlörleri, pilleri, kan basıncı monitörleri ve ter sensörleri, haptik geri besleme cihazları ve çok partiküller gibi biyometrik sensörleri içerecek. Patent, kullanıcıların hangisini tercih ederse edersek, Apple Watch’i tamamen özelleştirilebilir hale getirmek için kullanıcıların her bir modülü takas edebileceğini önermektedir. Ayrıca, Apple Watch’tan gelen teknenin kayışa taşınabileceği ve Apple’ın bir kamera gibi şeyleri saat yüzünün içine getirmesi için daha fazla yer açacağı anlamına gelecektir.

İnceltilmiş ekran

Apple, her zaman cihazlarını inceltmeye çalışıyor, bu nedenle Apple Watch 4’teki dişli sıkmak kesinlikle o dişli çarkından çıkmış bir şey değil. Apple bazı bileşenleri söylentili modüler bilekliğe taşırsa, Apple Watch’i oldukça aşağıya indirebilir. Şirketin Apple Watch 4’ü zayıflatacağını ve öncekilerin Eylül ayına göre daha inceltilmiş olduğunu düşünebiliriz.

Polimer Devre Kartı

Ünlü KGI Securities’e göre bir sonraki Apple Watch, iPhone 8 ve iPhone X’de bulunabilen bir sıvı kristal polimer (LCP) devre kartı kullanacak. Bu, antenin iletim için daha istikrarlı olmasını sağlayacak ve aramaları çok daha açık hale getirecek şimdi.

Apple Watch 4 Özellikleri: Apple Watch Series 4’te neler yapabileceksiniz?

Apple Watch 4’ün özelliklerini çevreleyen söylentiler aslında tasarım özelliklerinden daha önemli. İşte söylenti fabrikasının öne sürdüğü herşey.

Apple Watch’un her tekrarlamasıyla, genellikle bir telefonda bulunan daha fazla teknoloji benimsediğini gördük. Apple Watch Series 2’de GPS’nin uygulanmasından ve Apple Watch 3’te bulunan hücresel bağlantıdan itibaren, Apple Watch her yıl giderek daha akıllı hale geliyor. Bir iPhone’da yaygın olarak Apple Watch 4’e gelen daha fazla özellik görebiliyor muydu?

Dahili bir kamera

Bir patente göre , Apple Gözlem Serisi 4’te dahili bir kamera görüyor olabiliriz. Patent, ön tarafa bakan bir kameraya sahip bir saati gösteriyor ve bir notayla QR kodlarını yakalamak için kullanılabileceğini açıklıyor. veya barkodlar. En heyecan verici biçimde, patent, kameranın kullanıcının görüntülerini nasıl yakalayacağını açıklıyor. Bu, Apple Watch 4’ün kullanıcıların FaceTime video görüşmeleri yapmalarına izin verebileceği anlamına geliyor. Watch OS 2’nin FaceTime görüşme yapma yeteneğini eklediğini göz önüne alındığında, bu muhtemelen olabilir.

Sağlık izleme sensörleri

Onlara FDA onayı olmadan biyosensör takılı cihazlar yüklemek çok zordur. Bununla birlikte, Eylül 2017’de FDA tarafından yapılan bir açıklamaya göre , Apple, sertifika programına kabul edilen ve onay süreçleri boyunca yazılımı ve donanımları hızla takip etmek için tasarlanan şirketlerden biridir. Bu, Apple ve cihazları için büyük bir haber.

Apple, Apple Watch’te bir EKG monitörü için FDA onayını aldı . Bir prototip, cihazı iki parmağıyla sıkıştırarak, algılayamayan bir elektrik akımı tetikliyor, göğsünde dolaşıyor ve daha sonra kalpteki sinyalleri izliyor. Rapora göre, kullanıcının yapması gereken gruba dokunmak. Biosense’nin Apple Watch 4’ün en azından bir kısmını oluşturacağından eminiz.

Apple Watch 4 Fiyatı: Apple Watch Series 4’ün fiyatı ne kadardır?

 

Apple Watch 4’ün çoğunda olduğu gibi, Apple Watch Series 4’ün ne kadarına mal olacağı konusunda hiçbir kelime yoktur, ancak Apple Watch 3’ü temel alarak eğitilmiş bir tahmin yapabiliriz.

Apple Watch 3, standart model için 329 £ ‘dan başlar ve hücresel veriler içeren versiyon için 399 £’ ya yükselir. Apple’ın iPhone X’i çekip başka bir şey üretmediği sürece bu fiyatın Apple Watch 4’e gelince çok fazla değişmesini beklemiyoruz. Ancak dedikoduların şu ana kadar gösterdiği yönü göz önüne alındığında, şüphe ediyoruz.