Apple iPhone SE 2 Piyasaya Çıkış Tarihi Haberleri Ve Söylentileri

/ 29 Nisan 2018 / 78 / yorumsuz
Apple iPhone SE 2 Piyasaya Çıkış Tarihi Haberleri Ve Söylentileri

Apple, bir SE modelini yayınlamak için hazırlanıyor olabilir, şu ana kadar iPhone SE 2  hakkında bildiğimiz her şey

Apple ile ilgili haberleri tahmin etmek için genel olarak iyi bir sicile sahip olan Ben Geskin, mobil sızıntı ve render tweet’ine göre, iPhone SE 2 “yakında geliyor.” Ama daha da iyisi, bazı oldukça düzgün özellikler ödünç alıyor olabilir. iPhone X’den.

Geskin’in tweet’leri, daha önce iPhone SE 2’nin WWDC 2018’deki yakın duyuruları hakkında duyduğumuz söylentilerle doluydu. Ancak, kablosuz şarj ve bir bardak arkası olabileceğini de heyecan verici.

Yani iPhone SE 2’den başka ne bekleyebiliriz? Avuç içimizde bu yıl daha mı inecek? IPhone SE 2 hakkında bildiğimiz her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

Apple iPhone SE 2: Bilmeniz gereken her şey

Bütçe iPhone SE 2016 yılında tekrar başlatıldığında, hiç kimse böyle bir başarı elde etmeyi beklemiyordu. Şimdi iki yıl boyunca ve takip eden bir iPhone SE 2 ile ilgili teknoloji deviden duyduğumuz her şey sağır edici bir sessizlik oldu.

Daha küçük cihazlar Apple’ın bilincinden (Apple iPad Mini 5 nerede?) Daha büyük iPhone 8, iPhone 8 Plus ve tabii ki, pahalı iPhone X lehine silinmiş görünebilir iken, hala iPhone SE bol oldu Bize inanç tutmak için 2 söylentiler.

iPhone SE 2 yayın tarihi: iPhone SE 2 ne zaman piyasaya sürülecek?

Bunu basitçe söylemek gerekirse, bilmeyiz, ancak bu sene pek çok dedikodu çıkacak, bu da iPhone SE 2’nin potansiyel olarak WWDC 2018’de duyurulduğunu belirtti.

Bu Nisan ayında ortaya çıkarılan bir düzenleyici dosyalama, bu yıl daha sonra bir iPhone SE 2 lansmanının kapılarını açabilir. 9to5Mac’e göre, Avrasya düzenleyici veritabanı, gizemli bir Apple cihazının iterasyonları için 11 dosya kaydetti. Dosyalamanın bir kısmı, Apple’ın iPhone SE 2’yi piyasaya sürmek için hazırladığı konusunda güçlü bir öneri olarak kabul edilen “iOS 11’i çalıştıran akıllı telefon” olarak tercüme ediliyor.

Avrasya Ekonomi Komisyonu veri tabanının piyasaya sürülmesinden bir veya iki ay önce sinyalleme cihazlarının güçlü bir sicili vardır. IPhone 11 Eylül ayına kadar açıklanmayacağı düşünüldüğünde, WWDC 2018 için Mayıs / Haziran ayında başka bir iPhone’un piyasaya sürüleceğini öne sürüyor. SE 2 en muhtemel yarışmacı.

Bu rapor, ünlü analist Ming-Chi Kuo’nun araştırma notunu, önceki yılın başlarından beri çelişmektedir. MacRumors tarafından elde edilen notta Kuo şunları yazdı:

“2017 yılının ikinci yarısında aynı çeyrekte üç yeni iPhone modelinin duyurulması, Apple’ın bu kadar büyük bir çabaya ilk kez imza atmasıydı ve en karmaşık tasarıma sahip iPhone X’in gecikmesi, Apple’ın, Geliştirme için yeterli kaynak var.

“2018’in ikinci yarısı için boru hattında üç yeni modelle, Apple’ın geliştirme kaynaklarını kullanmış olabileceğine inanıyoruz. Ayrıca, şirketin üç yeni model için sevkiyat gecikme hatasını tekrar etmekten kaçınmak için elinden geleni yapacağını düşünüyoruz. ”

Kuo geçmişte doğru olsa da, analistin sahip olduğundan emin değiliz.

Apple iPhone SE 2 özellikleri ve tasarımı: iPhone SE 2 ne yapacak ve neye benzeyecek?

IPhone SE 2’nin 4in ekranını koruyacağından oldukça eminiz, ilk başta bu kadar popüler olmasının sebebi göz önünde bulundurulduğunda, ancak söylentilere inanılacak olursak, iPhone SE 2 de iPhone X-level özelliklerine sahip olabilir. benzer şekilde güncellenmiş tasarım.

Mobil sızıntı ve işleyici tarafından yapılan bir tweet’e göre, Apple ile ilgili haberleri tahmin etmede genel olarak iyi bir sicile sahip olan Ben Geskin, iPhone SE 2 yakında gelecek ve kablosuz şarj ve bir cam geri olacak.

Daha önce bahsettiğimiz Avrasya dosyalama, iPhone SE 2’nin 11 çeşidi olabileceğini de belirtti. Bu sayı, muhtemelen farklı renkler ve farklı depolama boyutları olabileceğini düşündüğünüzde bu kadar büyük görünmüyor.

Japonca blog Macotakar ayrıca Apple’ın iPhone SE 2 üzerindeki kulaklık jakı ile uzaklaşacağını ve potansiyel olarak su geçirmez olabileceğini ve bir A10 çipine sahip olacağını öne sürüyor. Bu oldukça cesur bir hareket, çünkü çoğu giriş seviyesi telefon kulaklık jaklarını tutuyor, ancak Apple’ın son zamanlarda hareket ettiği yönüyle aynı çizgide. Macotakar, Apple’ın ilk kez iPhone 7’deki kulaklık jakını çıkarmasıyla ilgili hikayeyi kırdı.

Apple iPhone SE 2 fiyatı: iPhone SE 2 ne kadara mal olacak?

Ekonomik Daily News tarafından hazırlanan bir rapor, daha önce Apple’ın üreticilerinden Wistron’a yeni bir fabrika kurmak için elinden geleni yaptığını ve iPhone SE 2’nin potansiyel fiyatına işaret ettiğini iddia etti.

Rapora göre, SE 2, orijinal SE’den daha pahalı olacak ancak iPhone 7’den daha ucuz olacak. Ekonomik Daily News, 32 GB ve 128GB depolama boyutlarıyla iPhone SE 2’nin 450 dolara mal olacağını gösteriyor.