Apple iOS İçin Yeni Güncelleme Yayınladı

/ 27 Eylül 2017 / 128 / 1 Yorum
Apple iOS İçin Yeni Güncelleme Yayınladı

Apple,şikayetler üzerine yeni bir iOS 11.0.1 güncellemesi yayınladı.

Apple artan şikayetler üzerine, sorunları çözmek için bir güncelleme yayınladı. iOS 11 güncellemesinden bir hafta sonra yeni bir güncelleme ile iOS 11.0.1 güncellemesini yayınlayan Apple, Yaklaşık olarak boyutu 250 MB olan güncellemenin, yaşanan sorunların giderildiği ve performans iyileştirmesi yapıldığı açıklandı.

Yaşanan büyük problemler neticesinde hem iPhone ve iPad için düzeltmeler ve performans iyileştirilmesi yapıldı. iOS 11 beraber gelen yeni özelleştirilebilir kontrol merkezi, Siri sesinde değişim, Kilit ekranı değişimi ve yenilenen App store gibi yenilikler iOS kullanıcılarına sunulmuştu.

Güncellemeyi iTunes yazılımın yüklü olduğu MAC veya Windows yüklü bir bilgisayardan kablo bağlantısı yaparak güncellenebilir. Ya da iPhone cihazınızdan Ayarlar-Genel-Yazılım Güncellemesi sırasını takip ederek güncelleme işlemini yapabilirsiniz.

Güncellemeyi alacak olan cihazlar

iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. nesil, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch 6. nesil modelleri güncellemeyi alacaklar.

Apple iOS İçin Yeni Güncelleme Yayınladı (1 Yorum)

  1. Apple ios için son güncellemesini yayınlayarak çok iyi yaptı 11 güncellemesinden sonra telefonumda çok sorunla karşılaşıyordum iyi ki acele ettiler