Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 102 0

ACER V173DOB 17” LCD MONİTÖR

Tayvanlı Elektronik ve Bilgisayar üreticisi Acer firmasının V173Dob model 17 inç LCD monitörü, yüksek görüntü kalitesi ve kullanıcı dostu tasarımı ile tüketicinin beğenisine sunulmuş. V173Dob bu özelliklerinin yanı sıra ince ve ergonomik yapısıyla kullanıcısına konforlu bir kullanım imkanı vaadediyor. Üreticisinin 3 yıllık garanti avantajıyla sunduğu ürünün renk seçenekleri olarak yalnızca siyahı barındırıyor. Optimal ekran boyutu ve 4.3 görüntü formatıyla hem ofis ve ev kullanıcısına, görüntü kalitesi ve 1280×1024 çözünürlüğü ile oyun tutkunlarına hitap ediyor. Uzak doğulu üretici, LCD ve LED monitörler dışında ürettiği masaüstü bilgisayarlar, bilgisayar yan ürünleri, dijital fotoğraf makinaları ve projeksiyon cihazları ile ürün portföyünü geniş tutuyor. Acer V173DOB 17” Monitör özellikleri;

Renk : Siyah Ekran Boyutu : 17”  Ekran Çözünürlüğü : 1280 * 1024             Görüntü Tipi : LCD / TFT  Kontrast :  20.000:1  Parlaklık : 250 cd / m2  Tepki Süresi : 5 ms  Arayüz: VGA – HD15 Görüntü Formatı : 4.3  Görünüm Açısı : 160 / 160 Derece  Piksel Boyutu : 0.264 mm  Garanti Süresi : 3 Yıl  Ağırlık : 3.80 Kg

OPTİMAL ve ERGONOMİK

Acer V173DoB LCD 17” Monitör, her kullanıma uygun ve optimal teknik özelliklerinin dışında, ergonomik boyutları ve hafif taşıma ağırlığı ile de ideal bir tercih olarak öne çıkıyor. V173DoB, 42 cm ekranı ve geniş görüş açısıyla her türlü uygulama için kolay kullanım ve net bir görüş imkanı sağlıyor. ComfyView ekran teknolojisi, daha geniş bir görüş ve daha rahat bir seyir imkanı veriyor. Düşük radyasyon filtreli ekranı ile gözü yormuyor, tüketiciye etkili bir görsel deneyim sunuyor. Ofis uygulamaları için ideal bir kullanım sunarken, farklı uygulamalar için ihtiyaca yönelik kullanım imkanı veriyor. Görüntü ve renk kalitesi, ekran derinliği ve geniş görüş açısı ile tam donanımlı tasarlanmış olan V173DoB, TFT / LCD ekranı ile görsel ihtiyaçları fazlasıyla karşılıyor. Kullanıcıları müthiş görüntüler ve yüksek çözünürlük eşliğinde unutulmaz bir görsel deneyim bekliyor. Acer marka V173DoB LCD monitör, geliştirdiği Acer Adaptive Contrast Management teknolojisinin sağladığı göz alıcı renklerini sunuyor. Bu teknoloji renklerin daha derin ve göze hoş gelen yoğunlukta olmasını sağlıyor.

ÇEVRE DOSTU MONİTÖR

Acer markası sizi ve çevreyi düşünüyor ve bu hassasiyetini ürettiği tüm ürünlerde çevre güvenliğini ön planda tutarak gösteriyor. Acer V173DoB LCD Monitör, çevre dostu ürün statüsünde bulunuyor. Patentli EPEAT Gold sertifikası ile civa barındırmayan arka led aydınlatma ve düşük enerji tüketimli ENERGY Star 6.0 teknolojisini kullanıyor. Çevreyi daha fazla koruyabilmek adına yine civasız cam ekran uygulaması EcoDisplay’i kullanır. Ek olarak Acer V173DoB monitör ve diğer tüm Acer teknoloji ürünlerinin ambalajları geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilir. Düşük radyasyon filtresi ile doğayı korur. İnsan ve çevre sağlığına zararlı elektromanyetik dalgalar yaymaz. Kullanıcısının göz ve beden sağlığını korur. Dünyaca ünlü Tayvanlı üretici Acer, şirket politikası olarak doğa ve çevre korumacı bir tutum sergiler ve ürünlerinde bu hususa dikkat ederek çevre dostu teknolojiler geliştirir. Acer V173DoB, üstün teknolojisinin yanında bu özelliğiyle de tüketicisine sağlıklı teknoloji olanağı sağlar.

İDEAL SEÇİM

Sonuç olarak Acer V173DoB LCD Monitör, yüksek çözünürlüğü, görüntü kalitesi, geniş görüş açısı, ergonomik ve tam donanımlı tasarımı ile tüketicisinin beğenisine hazır. LCD / TFT monitör kategorisinde teknolojinin getirdiği tüm olanakları içinde barındıran çevre dostu ürün, kullanıcıya eşsiz bir görsel bir deneyimi ideal kullanım olanakları ile birlikte sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir