2017 Sonunda Çıkacak Oyunlar

/ 2 Eylül 2017 / 190 / yorumsuz
2017 Sonunda Çıkacak Oyunlar

 2017 kışında çıkacak olan oyunlar listesinde muhteşem oyunlar bulunmakta sizler için oyuncular tarafından en çok beklenen oyunları sizler için hazırladık.

DESTINY 2

Oyun Steam gelmesi beklenirken Destiny Topluluk Yöneticisi (Community Manager) David Dauge tarafından açıklamaya göre Blizzard’ın Battle.net platformunda olacağı PC için 24 Ekim,6 Eylül tarihinde ise Xbox One ve PlayStation 4 kullanıma sunulacak.DESTINY 2 PC için ayın sonunda beta sürümünü yayınlayacak oyunu sevenler oyunu test edip hata bildirimi yapacaklar.

CALL OF DUTY: WWII

Oyunu geliştiren firma  Sledgehammer Games dağıtımcı ise Activision‘ın  olacağı CALL OF DUTY: WWII ,Sony PlayStation 4  için betayı yayınladı.Bugünlerde ise Microsoft Xbox One için betası yayınlanacak olan oyun ileriki haftalarda PC için yayınlanması bekleniyor.Call of Duty: WWII3 Kasım 2017 tarihinden itibaren tüm platformlarda oyunculara açılacak.

STAR WARS BATTLEFRONT 2

Star Wars Battlefront II bekleyen oyuncular ilk oyundaki hataların olmayacağını açıklayan oyunun yapımcısı EA ya güveniyor.Oyun 17 Kasım 2017 de oyuncularla buluşacak.Yapılan açıklamada 14 Kasımda Elite Trooper Deluxe Edition ön sipariş ile alan oyuncular hediye ve oyunu 3 gün önceden oynama imkanı bulacak.Bu paketi alan oyuncular bazı 4 yetenek,sınıf güncellemeleri,silah ve silah modları açık olarak geleceği,ve kıyafet gibi extra özelliklerle beraber bu pakette olacak.

MIDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR

20172in en çok merak edilen oyunların başında  Middle Earth Shadow of War. 2013 yılında piyasaya sürülen  Middle Earth. Shadow of Mordor’un devam oyunu, geçtiğimiz günlerde sona eren Gamescom 2017 yılın oyunu ödülünü alan oyun bizi yine mordorun karanlık dünyasına götürecek.Middle Earth Shadow of War 10 Ekim de PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynanmaya başlanacak.