1.10.2017 Vizyona Giren Filmler

/ 1 Ekim 2017 / 141 / yorumsuz
1.10.2017 Vizyona Giren Filmler

1 Ekim 2017’de vizyona giren filmler neler aralarında birde türk yapımı belgesel filmi bulunuyor.Listemizden filmleri ve konularını bakabilirsiniz.

Ay’ın Sırrı

Vizyona giren filmler arasında en eğlenceli film diyebilirim.Rusya ile ABD arasında süren Aya ilk kim çıkacak olan çekişme komik bir dille filme yansıtmışlar. Filmin yönetmeni Antoine Bardou-Jacquet, Fransız komedisini filme katmayı bilmiş.Filmde hikaye saçma gelebilir ancak aya çıkma mücadelesinde 2 ülkenin ne hallere düştüğü anlatılıyor.

Anne

Mutsuz bir çift ve beraberinde eve gelen davetsiz misafirler ile dahada çıkmaza giriyor.Film konusu aşkiteslimiyet ve fedakarlık üzerine kurulmuş. Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Ed Harris ve Michelle Pfeiffer rol aldığı filmde psikoloji ve gerilim sevenler için güzel bir film.

Benim Varoş Hikayem

Bir belgesel filmi olan Benim Varoş Hikayem, filmin yönetmeni Yunus Ozan Korkut büyüdüğü Adana’ın bir mahallesinde geçen yokluğun,kabul görmemişliğin.fakirliğin,ölümlerin,cinayetlerin ve insanların hak etmediği bir çok şeyin anlatıldığı belgesel filmi bu kadar acı dolu olurken bile güldürmeyi başarabilmiş.Eğlenceli kadın ve erkeklerin olduğu güzel bir belgesel filmini kaçırmamanızı öneririm.